Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36. het vegen vagyok. Mar 1...

36. het vegen vagyok. Mar 1 hete szedem a caulophyllum homeoterapias bogyokat, ami tudtommal mehszajtagito elosegito. Nem tul korai szednem? Masnak is javasolta orvosa?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
36.héttől javasolják a homeos bogyók és a málnalevél tea szedését/ivását.Szerintem nem korai.
2009. márc. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem igy kellett szednem. 37. hét hétközap cimicifuga, vasárnap arnica. 38.hét hétköznap caullophyllum, vasárnap arnica. 39 hét hétköznap ha van már josló fájás akkor caullophyllum, ha nincs akkor cimicifuga. vasárnap arnica. napi 5 golyó. szűlésfelkészitő tanfolyamon mondták, hogy igy kell. plusz málnalevél tea. Szülés megindulása esetén arnica 5 golyó, kitolási szak kezdetén és szülés után is arnica 5-5 golyó.Én a 37 hét péntekjén kezdtem el szedni, meg inni és hétfőn már meg is lett a babám. 10 centire kitágultam, anélkül, hogy fájásaim lettek volna. egyedül a derekam fájt. könnyű szülést.
2009. márc. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
na, azért nem mindekinek igy megy ám, hogy nem fáj, amig kitágulsz. pontosan az fáj, hogy a homeós szerek hatására felgyorsul a tágulás és még erősebbek a fájások,de a baba is hamarabb megvan.én csak caulophilumot szedtem a 36.héttől és málnalevél teát ittam szintén a 36.héttől. szülés kezdetén vettem be arnicát és szülés után egy hétig 3x5 golyó arnicát, vérzéscsökkenésre, sebgyógyulásra. a baba 3 ora alatt meglett. szedjed nyugodtan!
2009. márc. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a 36. héttől szedtem.

Arnica ch9 napi 1x5 golyó

Caulophillum ch5 napi 1x5 golyó

cimicifuga ch5 3 napontaa 5 golyó

Málnalevéltea napi 2x2 bögre

Szülésznőm javaslatára kellett így szednem.

2009. márc. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 2és fél ujjnyival mentem be(fájás nélkül tágultam),bent a szülésznőmtől kaptam kétféle homeopátiás bogyót.amit fél óránként felváltva kellett bevenni.Kb.3 óra múlva megvolt a baba,amiből 2 óra volt igen fájdalmas.Nagyon jó,de igen erős,rendszeres fájásaim lettek.Igaz,h rettenetesen fájt,de mivel gyorsan meglett,megérte.
2009. márc. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!