Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S.! Tudtok olyan videóka...

S. O. S.! Tudtok olyan videókar mutatni, amikor megindulnak az első fályások? És amikor elfolyik a magzatvíz?

Figyelt kérdés
Köszi!
2011. ápr. 28. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

És mégis mit akarsz látni ezeken a videókon?

Az, hogy fájása van valakinek, a videón nem nagyon látni, max annyi, hogy másképp veszi a levegőt és máshol jár az egész lénye.

A magzatvíz elfolyás is változó, van akinek csak csepeg, van akit meg elönt.

2011. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Terhes vagyok és csak kíváncsiságból. De tudsz olyat vagy nem? Nem baj ha nem látszik belőle sok de én szereteném látni
2011. ápr. 29. 13:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudok, nem szoktam keresgélni.

De én 3szor szültem, mindegyik indított volt, így a magzatvíz a szülőágyon folyt el. Az első 2nél semmilyen fájásom nem volt, egy kívülálló csak annyit vett észre, hogy fekszek egy rendes ágyon. A 3.nál pedig eladtam a szülőszobát:)

2011. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!