Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fontos szülés után a kórházba...

Fontos szülés után a kórházba a mellszívó?

Figyelt kérdés
Ha igen mit ajánlanátok ami árban is megfelelő és tényleg jó is ??
2011. máj. 2. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem vittem, de megvettem és, ha kellett volna, a kórházban adtak volna vagy a párom behozza.

Szerintem, ha készenlétben hagyod otthon, az jó. Macerás bevinni, mert kell hozzá akkor a sterilizáló is.

Én Avent elektromosat vettem, bár csak nagyon az elején hasznááltam, nekem nagyon bevált. Akkor akciós volt, a sterilizálót adták hozzá. Csak ajánlani tudom.

2011. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, de így utólag azt mondom: IGEN! Nagyon bedurrantak a melleim, ha nem lett volna ott a gépi mellszívó a kórházban, nekem végem... Aztán itthon voltam már, amikor vettem, megmondom őszintén, nem akartam sokat költeni rá, és nem ódzkodtam, a használttól sem, így a vaterán vettem egy Avent kézi mellszívót, 3000FT-ért, tökéletes, azóta is használom, pici lányom pedig már 6 hónapos is elmúlt. Amúgy újan kb.10-15 ezerbe kerül.
2011. máj. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány napig leszel benn. Régebben 5 nap volt a kötelező, meghaltam volna mellszívó nélkül, mert a kórházi állandóan foglalt volt. A legkisebbel 48 órásan már hazajöhettünk, így be sem vittem.
2011. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tud jönni. Az első intenzívre került egy naposan, úgyhogy a mellszívó helyettesítette az ő szopizását, így indítottam meg a tejemet. A másodiknál annyi tejcim volt, hogy muszáj volt szoptatás után még fejnem, különben begyulladt volna. A harmadikat elvitték 24 órára kék fény alá, csak cumisüvegből etethettem, az inkubátorból nem vehettem ki. Ha nem lett volna mellszívóm, tápszert adtak volna neki.
2011. máj. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem érdeklődd meg, hogy van e a kórházban, mert ha igen, akkor felesleges bevinni, viszont sztem érdemes venni, nekem nagyon sokat segített az elején, amikor még nem tudott olyan ügyesen szopni a babám. Kb 2-3 hétig fejtem csak meg olyankor, amikor szaporítani akartam mert nem volt elég a tej. Én az Avent kézit vettem 15 ezer körül volt, nekem bevált. A kórházban medela motoros volt, az is nagyon jó volt de a motorosok sztem túl drágák én csak akkor vennék, ha több hónapon át folyamatosan fejnem kéne.
2011. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem.

2x szültem, másodszor szoptatok hosszú ideje (26 hó) és soha nem volt mellszívóm.

2011. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem vettem meg előre, de a férjemmel vetettem egyet, mikor a kórházban voltunk. Iszonyatosan bedurrant a mellem. Szerintem jó, ha van nálad.

Én MAM-ot vettem. Nem tudom, a többi milyen.

2011. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elsőnél csak akkor durrant be a cicim, amikor mentünk haza (szülés után 3 nappal), így ott nem is kellett még a kórházban, de amint otthon voltunk, már használtam is (medela kézi). Ha nem lett volna, begyulladt volna.

Másodiknál szülés másnapján bedurrant a cicim, kellett a mellszívó, különben begyulladt volna (szintén kézi medela).

2011. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!