Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mellszívó készülék...

Szerintetek mellszívó készüléket érdemes használtan venni? És ráér szülés után vagy inkább elötte vegyem már meg?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Szia! Én biztos, hogy csak szülés után fogok venni, mert lehet, hogy nem is lesz rá szükségem! A sógornőm is megvette a hiper-szuper mellszívót, és nem is használta kétszer sem.

Én használtat ebből nem vennék, főleg mondjuk vadidegentől. Persze soha nem lehet tudni, lehet, hogy aki eladja, az sem használta egyszer sem.

2009. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy jártam, mint az előző válaszoló rokona:13 ezer volt, és nem használtam.Mondjuk nem is volt jó szerintem, Avent ide vagy oda.Úgyhogy ne vegyél!!
2009. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ráérsz szülés után. Ha úgy adódik, a párod is meg tudja venni, amíg kórházban vagy, de nem valószínű, hogy ott kelleni fog.

Nekünk a védőnőnk erősködött, hogy igenis kell, mindenképpen kell vinni a kórházba...de persze csakis avent-et, semmi mást. Na aztán vettem egy gyógyszertárit (az avent árának tizedéért!), amit használtam ugyan, de sajnos nem sokat, így arra bőven jó volt az is!

Én anno használtan akartam venni avent-et, de a párom nem engedte. Szerintem várd meg, míg hazakerülsz a picivel, akkor meglátod, szükséged van-e rá egyáltalán és el tudod dönteni, milyet érdemes venni.

2009. aug. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ezen az elven voltam hogy megvárom lesz e egyáltalán tejem,de az egyik ismerősöm mondta hogy vigyem magammal a kórházba mert ha megszülök nagyon jó arra hogy serkentse hogy beinduljon a tej amikor épp nem lesz ott a baba hogy szopizzon.Ha meg nem lesz tejed akkor nem is fogod használni akkor újként eltudod adni.

2009. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szülés előtt vettem,de sajnos nem volt tejem.Így kidobott pénz volt:(

A használt mellszívóval szerintem nincs semmi gond,úgy is kisterilizálod használat előtt!

Amúgy meg a kórházban is van mellszívó azt használhatod(megjegyzem az sem új, mégis sokan használják)!

3 hetes baba anyukája

2009. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia.Csatlakozom az előttem szólókhoz!!!Én is előre megvettem 15000.-ért aztán nem lett tejem...most meg ha el is tudom adni talán féláron!!!

Én is azt tudom tanácsolni hogy csak akkor vedd meg ha már biztosan tudod hogy van tejed!Mondjuk én is inkább újat vennék hacsak nem egy olyan ismerős akiről tudod"honnan van"!Remélem érted:)

2009. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Helló! Szerintem is várd meg, hogy egyáltalán lesz-e rá szükséged. És ha szabad ajánlanom, Csöpi fájdalommentes mellszívót vegyél, 3000 ft körül van,és tényleg nem fáj!
2009. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. aug. 30. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!