Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a babám farfekvéses marad,...

Ha a babám farfekvéses marad, akkor császározni fognak?

Figyelt kérdés

Még van több mint egy hónapom egy kicsivel,és még nem fordult be a baba(és tudom,hogy az utolsó hetekben is befordulhat).

Csak nem tudom,hogy ilyenkor mit szoktak tenni az orvosok!!!

Félek a császározástól és nem is szeretném,DE farosan megszülni a babát meg még annyira sem.

Első babám lesz!

A vérnyomásommal is gondok vannak,leginkább a pulzusommal.Nagyon magas.


2011. máj. 3. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:

ha az első baba faros, akkor császároznak. Ha második terhességnél lenne faros a baba és az első spontán szülés volt, akkor meg kell szülni a faros babát.

Pont egy hete kérdeztem a dokim

2011. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Másodiknál se vállalják sok helyen.sok helyen ezt a részt nem is oktatják a szülészeknek.
2011. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szóval,ha mégsem fordulna be,akkor számíthatok a császározásra!

Köszönöm a válaszokat!!!

2011. máj. 3. 15:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Kecskeméten van egy doki, aki befektet, és benned megfordítja, ha bírja. Viszont ez állati fájdalom, rizikó, mert ha nem sikerül, azonnal császár.
2011. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én az első babámat farosan szültem meg, és nagyon nagy is volt 4270gr. A második fejvégü lett, és a harmadik is faros, őt is simán szültem. Ez Székesfehérváron történt, itt nem császároznak meg ha faros a baba. Őszintén... nem bántam meg, nem repedtem, csak egy kis 1cm vágás emlékeztet az egészre. Nekem is voltak vérnyomásgondjaim, vajúdás közben is kiugrott párszor, de szerencsére sikerült stabilizálni!
2011. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én is Fehérváron fogok szülni.Tartok a császártól is,de a faros szüléstől még jobban.

Majd meglátjuk mi lesz.

Lehet befordul addigra a drágám!Az lenne a legjobb!

De nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

2011. máj. 3. 18:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel befordul, nyugi! Nekem már több héttel szülés előtt befordult, aztán szülés előtt pár nappal vissza. :( Jól megijedtem, de 1-2 nap után meggondolta magát és újra befordult. :) Elég nehezen ment, de sikerült neki. :)
2011. máj. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok a fehérvári anyuci! Még van idő megfordulni, de nekem azt mondta a doki, hogy a 36.hét után már csak a babák 5%-a fordul meg, és ált. azok akik kisebb súlyúak, vagy ha sok a magzatvíz. Reméljük a kis drágád tudja a dolgát, és megkönnyíti a születését! :) Kinél fogsz szülni, van dokid? Nekem nem volt orvosom, de a lehető legjobban bántak velünk! Minden elismerésem a szülészeti csapatnak, hercegnő módjára viselkedtek velem, nagyon rendes volt mindenki! Sokat viccelődtünk a szülésznőkkel is, és az orvosokkal is. :)
2011. máj. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia Fehérvári anyuci:) !!!!

Nincsen fogadott orvosom.Az ügyeletesnél fogok szülni.

Remélem nem lesz semmi gond,és tényleg megfordul a babócám.

Már egyre jobban félek.Most vagyok a 31.hétben.

Szerdán megyek megint uh kontrollra,a farfekvés végett.

Köszönöm a te válaszodat és mindenki másét!!!!!

2011. máj. 4. 14:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szfvári vagyok! :) Ohh hát akkor még van helye megfordulni, és ideje is :) Nyugika, biztos ügyes lesz a babád. Nekem is kellett mennem 2hetente uh-ra, de az én babáim makacsok voltak, jobbank találták a csücsülős pózt. :D Amúgy a Nővédelmibe jártam uh-ra az Authoz. :) Boldog babavárást erre a két hónapra még! :)
2011. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!