Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császároztak valakit mostanába...

Császároztak valakit mostanában Székesfehérváron? Mik voltak a tapasztalatok? Mennyi idő volt az egész? Utána, hogy viselkedtek veletek? Miért kellet császározni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem 3 hete volt császármetszésem fehérváron.

Nekem a vérnyomásom miatt kellett.Az első gyerkőcnél meg toxémia miatt.

Semmilyen rossz élményem nem volt a négy nap alatt.

A mütét alatt a férjem is bennt lehetett velem és utánna az örzőbe is sokáig ott volt.

A műtét 11:55 körül kezdődött és 12:10-kor vették ki a babát utánna még kb 20 perc volt és már toltak is az örzőbe.

2011. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a válaszodat!Megkérdezhetem,hogy meddig voltál az őrzőben?Utána segítettek a nővérek?
2011. máj. 20. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen nagyon sokat segítettek a nővérek.Este 9-kor keltem fel elöször akkor segített a nővér lezuhanyozni.Másnap reggel 9-kor kerültem át másik szobába.


Neked miért lesz császár?

2011. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Még nem biztos,hogy császár lesz.Csak érdeklődőm,ha mégis mire számítsak.

Holnap töltöm a 34.hetet és a kislányom egyenlőre farfekvéses.És 2 hete szednem kell magas vérnyomásra gyógyszert(inkább magas pulzusra).

Első baba lesz.

Még megfordulhat addig a pici!De ha nem :(

Azt mondta a doki az uh-n,hogy farosan is megszülhetem.De én ettől nagyon tartok.

2011. máj. 20. 14:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Dec. 27-én volt a császárom, én is toxémiás voltam ikrekkel.

Nagyon rendes volt mindenki. A dokimat nem is én hívtam, egyszer csak ott termett, pedig tudtam hogy amúgy szabadságon van. A gyerekeket gyorsan kivették, az utána levő dolgokkal együtt is kb. csak fél óra lehetett. Pontosan nem tudom, mert engem elbódítottak valamivel a picik elvitele után. Ez délután 5-kor volt, utána vittek az őrzőbe, a férjemet beengedték, bár nem sokkal később elaludtam. Az éjszakás nővér nagyon rendes volt, másnap reggel le is mosdatott, mert nem bírtam felkelni. (A gyerekek sajnos a koraszülött osztályra kerültek, nem voltak mellettem.) Az utána levő nővér szigorúbb volt, ő már felállított, és kivezetett az őrzőből. De jó hogy így tett, különben még mindig ott lennék sebeimet nyaldosva! :P :)) Szóval általában véve mindenki rendes. A csecsemősök közül van 1-2 beszólogatós, azzal meg nem kell törődni.

Sok sikert, jó egészséget!

2011. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Félek az egésztől,ha császár lesz a vége ha nem!!!

De a babám a fontos!Neked gratulálok a babákhoz:)

2011. máj. 20. 14:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne félj tőle! Nők milliói élték már túl. ;)

Viccen kívül, állítólag még az utolsó nap is megfordulhat egy baba. Sőt, egyes esetekben a szülésznő vagy az orvos is meg tudja fordítani. Ha mégis császár lesz, gyorsan helyrejössz majd, meglátod, és a picid elfeledteti veled, ha néha húzódik a seb. Lehet hogy fejned kell az első napokban, mert ilyenkor később lövell be a tej.

2011. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 2010 szeptemberében szültem az első babánkat. Nekem is farfekvéses volt, és azt mondták, biztosan császárral kell megszülnöm majd,de nem így lett. Pedig bárcsak császázoztak volna! És ne érts félre, nem a szülés volt a szörnyű, hanem amiket utána éltünk át. Ha küldesz egy privit, elmesélem a mi kis történetünket, és talán ezek tudtán segíthetek elkerülni egy sor szenvedést, ami fizikailag és lelkileg is öszzetört.
2011. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!