Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák! akinek az első...

Anyukák! akinek az első babája rossz Apgár számmal született, és esetleg még újra is kellett éleszteni a babáját, az hogy áll hozzá a következő szüléséhez?

Figyelt kérdés
én jövőhét szerdára vagyok kiírva,és egyszerűen állandóan ezen kattog az az agyam.nagyon aggódom,hogy minden rendben fog-e zajlani.
2011. máj. 3. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem írok konkrétumokat neked,de engem megviselt,és többet nem akarok szülni!És nem a fájdalom miatt...

DE nem lesz semmi baj,előre ezen ne agyalj!Sok sikert!

2011. máj. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon rejtélyes volt a válaszod,és gondolom azért mert nem akarsz beszélni róla.-de azért köszi a biztatást
2011. máj. 4. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni,és különben is nem lesz semmi gond!!!:-)
2011. máj. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mégegyszer!
2011. máj. 6. 08:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeretnék még babát de nem merem bevállalni.Félek hogy megismétlődik.Tudom hogy a kislányomnak isjót tenne ha lenne tesója,de így is elég nehéz.Nincs lyan szülész akiben megbízok,mert nálunk az orvos tehet róla,hogy nagyon beteg a manó.Ahogy látom azóta már megszültél :)
2014. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát igen azóta már 3 éves lesz-és lassan ovis.

Szerencsére minden rendben zajlott a szülésnél. megint császárral szültem de ez várható volt.


Az első év nehéz volt,de most már nagyon aranyosan el tudnak játszani. Szóval:csak bíztatni tudlak,hogy vágjatok bele.. :D

2014. márc. 12. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!