Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt aki a Székesfehérváron...

Van itt aki a Székesfehérváron szült? Kinél? És mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ugyan még "csak" 26 hetes vagyok,de érdekelne,mert ott fogok majd szülni!

A válaszokat előre is köszönöm!!


2011. máj. 19. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én majdnem 1 éve szültem ott. Dr Orosz Gábornál, császárral. Elég nehéz eset voltam, műtét harmadnapján belázasodtam, vért kaptam, stb. Nem volt fogadott orvosom, de mégis minden nap bejött hozzám. (a szobatársaimhoz a fogadott orvos talán ha egyszer bejött) 1 hetet voltam benn szülés után, és majdnem minden nap átkötözte a sebemet, mire jöttem haza a varratszedés is megvolt. Egyébkén én előtte nem csíptem, de abszolút kellemeset csalódtam benne.

Na ez jó hosszú lett. :)

Ha kíváncsi vagy valamire nyugodtan kérdezz! :)

2011. máj. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát igen,a helyzet az hogy én is csak negatív dolgokat hallottam róla,bár csak egyszer voltam nála vizsgálaton,de nem volt semmi bajom vele!

Én a Kalamász Nikolettnél fogok szülni,azt mondják nagyon jó!

Remélem így is lesz!!! :))

Róla esetleg valami információ??

2011. máj. 19. 16:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Róla nem igazán tudok semmit. Kétszer voltam nála uh-on, először amikor már volt szívműködés a kisfiamnál, ekkor kedves volt, meg is mutatta. (pedig tudod milyen rohanás van ott uh-n) Másodszor az ambulancián voltam nála, ott viszont nagyon sietett, de ott is kedves volt. Sajna csak ennyit tudok róla. :))
2011. máj. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyébként miket hallottál az kis Oroszról? Úgy gondoltam, hogy hozzá járnék legközelebb, de azért sokmindent nem tudok róla!
2011. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Blaskó doktor úrnál szültem, abszolút elégedett vagyok.
2011. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szintén Blaskónál szültem, ennek már 2,5 éve kereken. De a következőt is nála tervezem:)

Sok sikert:)

2011. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Semmi konkrétumot nem hallottam róla,csak mindenki úgy mesél róla mintha,nem is tudom...félnének tőle...

Van aki bunkónak tartja,hát nem tudom!!

Ránézésre nem szimpi,de mondom már egyszer vizsgált és nem volt vele bajom!!


Blaskó doktor is rendes,ő is vizsgált már,kicsit félénknek tűnik,de jó doktor!! :)

2011. máj. 20. 13:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Kalamász doktornőnél szültem, nagyon jó volt a hozzáállása, kedves volt, pedig ügyeletes volt-nem jött be a fogadott orvosom, ezért alakult így. Utólag nem bánom, azóta hozzá járok:)
2011. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó!!Most nagyon megnyugtattál!! :))

Én is sok jót hallottam róla,sőt ez egyik rokonom csecsemős és ő is bátran ajánlotta!!

2011. máj. 20. 16:29
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem keveritek apát és fiát. :) Orosz András és Orosz Gábor.

Az id. Orosz az, aki első ránézésre nem szimpatikus szerintem (igaz, nála szültem, mert nagyon jó orvos és normális is, csak hát az első benyomás...). A fiatal Orosz nekem olyan félénknek tűnt, nem tudom elképzelni,h. bárki is tartson tőle. :)

2011. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!