Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan kismama itt rajtam...

Van olyan kismama itt rajtam kívül, akinek kifejezetten nagyon fájt az EDA beadása?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvastam, hogy ezt nem lehet érezni, hát én majd leugrottam az asztalról. Tudom, hogy nem lenne szabad, hogy fájjon, de nekem mégis nagyon nagyon fájt. Most várom a második babaám, és tartok tőle, hogy megint ilyen lesz.
2011. máj. 19. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
nagyon nem fajt, de azert rossz erzes volt. vegulis nem muszaj az eda, de sztem a szulesi fajdalmaknal megis szazszor jobb :):)
2011. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem császárhoz adták, és adnák most is.
2011. máj. 19. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Eghgyáltalán nem fájt, a másodikat nem is éreztem.

másodszor a nődokim adta be8első szülésnél anesztes9 és a nőgyógyászom sokkal jobban csinálta.

2011. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De bizony, hogy fájt! Nagyon-nagyon! Főleg, hogy 6-szor szúrták a gerincemet miközben 2-3 perces fájásaim voltak... Pedig nagyon tapasztalt orvos szúrta, de nálam jópárszor nem sikerült jó helyre találnia... :-(((
2011. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nekem az egész jobb oldalam fájt a beadás közben, a kézfejemtől a lábamig, a hátamról nem is beszélve. Kicsit tartok most is tőle.... .-) Szegény utolsó, akkor tudod miről beszélek.

2011. máj. 20. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!