Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A várandósok mettől meddig...

A várandósok mettől meddig jógázhatnak? Csak kifejezetten kismama jógát lehet?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, h a várandósság első harmadában nem lehet jógázni csak majd utána. Ez vajon igaz? Én már jó ideje jógázom és szeretnénk babát a párommal és lehet már várandós is vagyok csak még nem tudok róla, lehet még az elején járok, de még jógázom. Tényleg nem lehetne jógázni a várandósság első harmadában? De ha még nem is tudom, h babát várok és jógázom? akkor kárt teszek benne? Kárt teszek a babámban, ha jógázom még most is? Bár lehet még nincs is baba. Ha az első harmadban nem lehet jógázni akkor utána már lehet? És meddig lehet jógázni? Kifejezetten csak a kismama jógát lehet ilyenkor? A boltokban árulnak kismama jógás könyveket, azok közül mind jó? Ha vkinek van tapasztalata, h melyik a jó könyv, melyiket lehet ilyenkor használni, úgyh biztosan nem ártok vele a babámnak akkor azoknak várom a válaszát.
2009. ápr. 13. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Először bizonyoodj meg róla, hogy lesz-e kisbaba! :-)

Amúgy az első 12 hétben valóban nem lehet jógázni!

A 12. héttől lehet de csak kismama jógát!!! Bár írtad, hogy jógázol, ha a várandósság alatt is szeretnél, akkor szerintem keress fel egy kismama-jóga csoportot, ne könyvből akard megtanulni! Sok dolog van, amire ilyenkor figyelni kell, és a könyvtől nem kapsz visszajelzést!

Egészen a szülésig lehet a kismama jógát gyakorolni! :-)

Ha érkezik a baba, ne habozz, keress egy csoportot, nem fogod megbánni! :-)

Sok sikert!

2009. ápr. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szépen köszönöm a választ!
2009. ápr. 14. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!