Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg rossz a szülészet a...

Tényleg rossz a szülészet a Szent Jánosban?

Figyelt kérdés

Azt mondták,ne menjek oda szülni,mert szívni fogok,mint a torkosborz.

Van e ott jó nőgyógyász tb alapon és azok hol rendelnek,melyik sztk-ban??Vagy oda kell járni a kórházba rendelésekre?Szóval milyen a szülészet a Jánosban,ill az orvosok?Mert hogy nekem ez a kórház lenne a legközelebb.


2011. máj. 23. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ott szültem 15 hónapja, és egyáltalán nem csalódtam! Ha lesz legközelebb, akkor is ott fogok szülni!!! Több helyről is hallottál negatív véleményt, vagy csak egy valaki megjárta, és most ezerrel terjeszti a negatív kritikát?

Mert nekem több ismerősöm is szült ott, és panaszt még nem hallottam.

A szülőszobák gyönyörűek, inkább hotelszobának néznek ki, mint kórházi termeknek (leszámítva néhány orvosi kütyüt). Van labda, medence, zenét lehet hallgatni!


Az én dokimmal én nagyon meg voltam elégedve, bár magánrendelésre hívott UH-zni. A vérvételek mindig a kórházban voltak, összesen kb 5x voltam a magánrendelőjében!

2011. máj. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a Jánosban fogok szülni 5 hét múlva. Nemtom, ki mondta, hogy rossz, nekem - bár még előtte állok -eddig jók a tapasztalataim... szülöszoba 2 éve lett kb felújítva, tök kulturált, mindennel felszerelve, + pénzért külön vip szoba, én voltam szülésfelkészítőn is, a szülésznők jó fejek... Én dr Szuromi Andrásnál fogok szülni, azt nemtom, h hogy és mikor rendel, mert én a magánrendelésére járok, a kórházban eddig csak 3xfogadott (vérvételt ott csinálja) szal én csak ajánlani tudom:)
2011. máj. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem több ismerősöm szült ott, senki se szidta.
2011. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ott szültem az elsőt, most várom a másodikat, őt is ott fogom.

Meg voltam elégedve teljes mértékben. Egyedül a csecsemős nővérek nem voltak túl kedvesek - tisztelet a kivételnek - minden más jó volt, a szülőszoba egyenesen luxus.

Én Dr. Pálmaihoz járok a magánrendelőjébe, de néhány vizsgálat, labor, CTG, stb. ott történik a kórházban.

2011. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem a férjem orvosbarátja mondta hogy szívnék ott,és ajánlott egy olyan orvost,aki egy "majom"...Ennyit az ismeretségről,úgyhogy szerintem ebben is hazudott,mert lehet irígy rám...és most akár tetszik akár nem,orvost fogok váltani,úgyhogy nézhet a férjem is,meg a nagytudásu barátja is.Nem mindegy,hogy kifogja meg először azt a gyereket,ember vagy állat!
2011. máj. 23. 18:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább a Margit kórház.
2011. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ott szültem (dr Szuromi András), elégedett voltam vele, teljesen rendben volt az egész kórház.

Szerintem az összes doki jó.

2011. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kit ajánlottak, ha szabad kérdezni? Ki az a "majom"?
2011. máj. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!