Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császároztak mer faros volt a...

Császároztak mer faros volt a babátok fekvése?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyilván igen...
2011. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen!Programozott császár volt!Legtöbb helyen így van.Nagyon ritka ,hogy engedik megszülni simán.Az enyém lábbak jött volna,így nagyon örültem a császárnak:).
2011. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Nyilván igen!!!!Én is így gondoltam.De a doki azt mondta,hogy ez annyira nem nyilván.37hetes és2napos vagyok.És a baba farral fekszik.Iszonyatosan félek,hogy így kell szülnöm.Első baba lesz.Nem szeretném,hogy bármi baja legyen.Ha így marad,minden erőmmel azon leszek,hogy műtsenek.

De a doki azt mondta,hogy minden ott fog eldőlni a szülésnél,hogy a farfekvés nem kizáró oka a hüvelyi szülésnek.

2011. jún. 13. 20:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Háááááááát bátor dokid van!Első babánál ráadásul:(

Én nem mertem volna belevágni!!!!!Nem magam,hanem a baba miatt!!!!Hol fogsz szülni?

Mindenképp írj majd,hogy mi volt!!!!!!!!!

Drukkolok,hogy műtsenek!!

2011. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem fogattam orvost.Mindig annak az orvosnak kértem ki a véleményét akinél uh-n voltam.Mindegyik vezet szülést a kórházban.

Székesfehérváron fogok szülni.

2011. jún. 13. 21:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Anyukám hüvelyi úton szülte meg a faros húgomat.
2011. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk, ha első baba, és faros, akkor alapból császár.

De sokakat olvastam, hogy megy az úgy is. :)

Nekem mondjuk fejjel lefelé sem sikerült elsőre, de talán majd most :)

2011. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb doki császároz ilyenkor, de van ahol ez nem alap. Úgyhogy dokifüggő! Az én lányom sokáig faros volt, úgy volt, hogy császárom lesz, aztán úgy döntött a babám, hogy befordul, és így mehetett a természetes szülés. De az én dokim az első babát farosan nem engedte volna megszülni.


Régebben hagyták a nőket, hogy farosan megszüljék a gyereket. Anyósom is így szülte a páromat, és hát...voltak utána maradandó gondjai.

2011. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a doki arra gondolt, hogy befordulhat még. Engem is császároztak, ugyan nem azért mert faros volt a baba, fájás gyengeség miatt.

De annak mindig oka van, hogy a baba nem forul be. Illetve lehet, hogy amikor elkezdődik a szülés akkor megpróbálják befordítani.

2011. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Anyukám veszélyeztetett terhes volt félidőtől a húgommal, végül farfekvéssel megszülte normál úton. Igaz, 2. gyerek, és 18 éve volt:) De nem lett semmi baja egyiküknek sem.
2011. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!