Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Túlhordott babátok hogy...

Túlhordott babátok hogy született?

Figyelt kérdés

indítás, spontán, esetleg császár?


7 napom van a kiírtig de a babám egyenlőre jelét se adja hogy jönne, tudom bármikor változhata helyzet, de azért az megijesztett mikor a doki mondta, hogy 10 napot enged ráhúzni. Előtte voltam nst-n ahol előtte 2 anyuka is mesélte, hogy az első babájuk, túlhordás miatt Vagy mellett(?) lett császáros, mert egyik baba belekakilt a vízbe a másik oxigéhiányos volt. A túlhordás alatt már gyakrabban nézik hogy rendben van e minden? a 10 nap nekem soknak tűnik ilyen szempontból


2011. szept. 16. 14:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14 nappal a kiírt után indították meg a szülést, vagyis csak akarták, mert nem jöttek a fájások. Császár lett, mert a baba szívhangja elkezdett rendetlenkedni.
2011. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A lányom a kiírt időponthoz képest 5 nappal később született, természetes úton. Megbeszéltük a dokival, hogy mikor és hányra kell bent lennem a kórházban. A méhszájam már nyitva volt, ezért a doki csak burkot repesztett és utána ment minden a maga útján! Burok repesztéshez képest 5és fél óra múlva már a karomban tarthattam a lányom!
2011. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

6 nap túlhordás, sima gyors gátvédelmes szülés.

2 naponta nézett a doki flowmetriával, hogy minden rendben van-e.

2011. szept. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41.héten akarta indítani az orvosom a szülést. De előtte való este magától beindult. A magzatvizem nem folyt el,de elment a nyákdugó,és görcsöltem. 16órát vajúdtam,mire megcsászároztak fájásgyengeség miatt. Utána derült ki hogy kakás volt a magzatvíz. Szerencsére nem lett semmi baj!
2011. szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

1. 40+6-on indítással (4,4 kilóval)



A második is indítással , de az cukorbetegség miatt és kiírt napn (4 kilóval), nem engedték volna túlhordani.

2011. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

40 hét 3 napra indították a szülést, mert már meconiumos volt a magzatvizem. Burokrepesztés után bekötötték az oxitocint, ami rögtön 2 perces fájásokat csinált, de nem tágultam egy ujjnyit sem, így végül megcsászároztak sajnos.

Még van 7 napod, addig simán megindulhat magától is!

Engem eredetileg 40 hét 5 naposan akart a dokim befektetni kórházba, és 41 hetesen indítani a szülést, ha nem lett volna zavaros a magzatvíz.

2011. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Andrea1987 ***** válasza:
a 41 héten oxitocin inditásom volt.Még jo hogy beinditották mert nem volt magzatvizem.Szép szülést!
2011. szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia, 3 napos terminus túllépés után ctg-re mentem a kórházba, ahol meg is vizsgáltak, közölte a doki hogy 3 ujjnyi a méhszáj, úgyhogy ne haza menjek, hanem a szülőszobára:) Burkot repesztett, egyből 2 perces fájások jöttek és 2,5 óra múlva már ott pihegett rajtam a második kislányom. Remélem minden úgy zajlik majd nálad, ahogy szeretnéd, szép szülést, jó egészséget!
2011. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
41hetesen indult magától, 16 óra szenvedés és több halálközeli élmény után végre kitágultam (néhány órát ment az oxi is) de nem jöttek a tolók így császár lett. Sajnos nem tudott lejönni a baba mert nem jó testtartásban volt.
2011. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

40+10 nap. indítás, 24 óra próbálkozás, aztán befolyásolhatatlan fájásgyengeség miatt császár.

Egy másik anyukával egyszerre indítottak ő természetesen szült.

Persze gyakrabban kell menned a kórházba, de nem kell befeküdnöd, persze vannak kivételek.

2011. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!