Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik variációt választanád?

Melyik variációt választanád?

Figyelt kérdés

Hétfőre voltam kiírva de a kis lurkó nem akar jönni viszont 1.-étől szabin lesz a dokim....Két variáció van:



1.A doki megindítsa a szülést csütörtökön reggel.(40+3 hetes leszek)

2.Másnál szülnél


Köszi előre is!


Miért döntenél úgy ahogy??


2011. jún. 28. 13:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Csütörtök a régi dokival. Ráadásul addig még van egy kis idő, hátha...
2011. jún. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Indított szülés. Nem azért választottam a dokimat, hogy másnál szüljek.

Nyilván más lenne a helyzet, ha pl. 38 hetes terhes lennék, akkor arra biztatnám a csemetémet, hogy várja meg a dokit. Akkor sem dőlne össze a világ, ha másnál születne meg, de már "benne vagy a korban", így ha felajánlotta a doki, akkor biztosan a baba is érett a megszületéshez.

2011. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Várnék amig kibújik magától. A szülésznő a fontos úgyse a doki. Amúgy addig tényleg van idő.
2011. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Másnál szülnék. Hogy miért? Mert szerintem a baba tudja, hogy mikor kell kijönnie, kivéve, ha valami egészségügyi oka van. Na de arra figyelnek az orvosok/védőnők!!! Én a természetesség híve vagyok. Különben ha jól van számolva a terhességi időd, akkor csak kibújik addig!!! Szurkolok!
2011. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

nálunk max 5 napot várnak ha nem jön a kiírt napon a baba, tehát 40+5 napnál indítanak, mert a túlhordásból is lehetnek bajok

szóval azt hiszem én is az elsőt választanám

2011. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Én alig várnám, hogy a kezemben tartsam, szóval az indítást választanám. Függ attól is, hogy mennyire ragaszkodsz az orvosdhoz. Én szeretnék a sajátomnál szülni. Az tartana vissza, hogy mi van, ha az ügyeleten olyan dokinál kell szülnöm aki nem foglalkozik velem és esetleg hagy hosszú órákat szenvedni. Hol szülsz?
2011. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is a szülés indítást választanám.És azért mert nem szeretnék egy idegen orvosnál szülni.Meg amúgy is neked már épp itt az ideje hogy a kisbabád megszülessen.:)könnyű szülést kívánok neked.38+4hetes kismama
2011. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Másnál szülnék... A baba tudja mikor kell érkezzen, nem avatkoznék bele szívesen.
2011. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, persze, ahogy előttem is írták, csak ha nincs semmiféle egészségügyi oka az indításnak. De az meg ne legyen!!!


Szurkolok!

2011. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A Jahn Ferencben szülök...

Nincs elszámolva a kora az biztos!!


Megírom majd mindenképpen hogy mi lett :))Drukkoljatok hogy addig beinduljon!!!!!!!

2011. jún. 28. 14:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!