Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ebben a helyzetben melyiket...

Ebben a helyzetben melyiket valasztanad?

Figyelt kérdés

Inditasos szulesem volt ,12ora vajudas utan csak 2ujnyit tagultam.A dokim megkerdezte mit szeretnek,csaszar vagy egy nap mulva ujra inditas.

Az inditast valasztottam,akinek ezt eddig mondtam szinte mindenki hulyenek nez.

a masodik inditas utan 6ora alatt meglett a lanyom.

Te mit valaszottal volna?csaszar vagy ujra megprobalni a termeszetes szulest?


2010. dec. 19. 16:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
én eleve a császárt választottam volna.
2010. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én a császárt választottam volna!Nem bírtam volna idegekkel egy újabb nap várakozást....Meg persze felmerült volna bennem a kérdés,hogy "egészséges" dolog e kétszer indítani....Te nem féltél,aggódtál?

Azért jó,hogy végül sikerült természetes úton világra hozni a kislányod!:)Tehát így utólag mégis csak jó döntést hoztál! :)

2010. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

Én még ilyet nem is hallottam...

Egyértelműen a császárt választottam volna. Az orvosod rendesen felvilágosított az esetleges veszélyekről???

2010. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Hat az egy nap szunet nem volt valami jo,igazan nem komunikaltam senkivel a szobaban(foleg hogy majdhogynem lehulyeztek a dontesem miatt).

Felni nem feltem igazan,illetve attol tartottam kicsit hogy ujabb 12ora vajudas utan vegul csaszi lesz,mert a dokival megdumaltuk hogy azon a napon igy vagy ugy meglesz a lanyom.

vegig ctg en voltam,figyeltek ram a muto keszen volt,dokim vegig keznel szoval ha barmi gond lett volna a babaval akkor azonnal csaszar de nem lett gond.

mostmar senkinek nem mondom hogy volt valsztasom,igy volt a szulesem es kesz,de megfordult a fejemben hogy csak en lehetek enyire kulonos,hogy ujra belevagtam.

2010. dec. 19. 16:42
 5/19 anonim ***** válasza:

Én is bevállaltam volna a természetes szülést. A doki csak szólt volna, ha nem javasolja, és biztosan éreztem volna, mennyire bírom.

Szerintem nem vagy hülye, inkább gratulálok, hogy így is megpróbáltad természetes úton, és sikerült is:)

Ügyesek vagytok:)

2010. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy rosszul döntöttél volna. Ha figyeltek, nem láttak problémát, akkor miért ne várhattatok volna még egy napot? Én természetes szülés párti vagyok, ha lehet választani, és nem muszáj a császár!! Jó babázást!
2010. dec. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

A babaval minden a legnagyobb rendben volt,a koztes napon tobbszor volt ctg,vernyomasmeres.

termeszetesen ha vele barmi gond lett volna nem lehetett volna valasztasom,es nem is bantam volna a csaszart.

2010. dec. 19. 16:59
 8/19 anonim ***** válasza:
Nálam a doki erősen a császárt ajánlotta, de én kitartottam amellett, hogy spontán szeretném megszülni. Szerintem ha van választása az embernek, döntsön úgy, ahogyan szeretne.
2010. dec. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is így döntöttem volna mint te.
2010. dec. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

itt Veszprémben ilyen nincs is

1 nap- indítanak hüvelytablettával ha nem indul

2 nap- még egy tabletta, ha nem indul

3 nap- oxitocin vagy burokrepesztés

ha ez sem használ, akkor császár.

Itt ha rendben van a baba akkor nem császároznak, kihúzzák a végsőkig. Nincsen beleszólásod. Amúgy semmiképpen sem választottam volna császárt. pedig én is 53 órát vajudtam.

2010. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!