Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Soroljatok fel olyan külföldi...

Soroljatok fel olyan külföldi hírességeket akiket 8 hónapos terhesen császároztak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
???Le a kalappal, aki egyet mond ....:D
2011. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert mindenki állandóan ezt hajtogatja, hogy milyen önzők és most meg mindenki csendbe van : D tipikus
2011. júl. 7. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Victoria Beckham baratnoje, a nevet nem tudom. Azert csinalta, hogy ne taguljon ki a medenceje.
2011. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam, hogy csinálnak ilyet a külföldi sztárok, azért, hogy ne repedjenek szét, meg ilyenek, de nevet nem tudok konkrétan mondani, mert nem érdekel.

Nem tudom kik vannak csendben, meg kikről beszélsz, de akkor szerinted ez tuti kamu és kikéred magadnak a vádaskodást a hírességek nevében is? :-D

2011. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy csend van, az én részemről ennek az az oka, hogy nem vádaskodom a császárral kapcsolatban (főleg azért mert, -bár én nem önként kértem- nekem is császárom volt sajna), és bevallom nem érdekel melyik sztár csinál ilyet.
2011. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom Britney Spears
2011. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell azért külföldre menni, van nekünk sajátunk is. Rubint Tökéletes Réka. Ezt a 2. gyerekénél hallottam. Mivel az utolsó hónapban nő legnagyobbat a has, így akkor nyúlhatnak meg az izmok, bőr.
2011. júl. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én orvosom azt mondta, a csíkok általában a hirtelen növekedés idején, 26-32 hét idején jönnek elő sokaknál, nekem azt mondta az utolsó 3 hétben, hogy ha eddig nem jöttek, már nem is fognak, és igaza lett, pedig túlhordtam.

Azt, hogy a sztárokat mikor császározzák, úgyse tudjátok meg, csak ők és az orvosaik tudják a gyártás időpontját, a terhesség idejét, nem verik ezt nagydobra, mert égő. Ez ugyanis merő önzés a gyerekkel szemben, nem véletlenül 9 hónap a terhesség, ez a legjobb a babának.

2011. júl. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ez a helyzet a mi "tökéletes" Hírességeinkkel is, nem kell külföldre menni ... Ott van Réka "okos" barátnője is, a Kata. Aki elítéli a nyilvános szoptatást, de a melleit mutogatja valamelyik magazinban ...

Tényleg nem értem őket, én bele voltam betegedve, amikor a 41. héten burokrepesztéssel indították útnak a Babámat, annyira imádtam, hogy mindig velem volt, mindig éreztem a mocorgását, rugdosódását. Szerintem a terhesség az egyik legvarázslatosabb állapot, pedig én végig hánytam és sokat kinlódtam, és igaza van az előttem írónak, nem véletlenül 40. hétre lett "kitalálva"!

2011. júl. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!