Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Átfordulhat a baba farfekvésbő...

Átfordulhat a baba farfekvésből fejfekvésűbe a 40. hét után?

Figyelt kérdés
40+3 hetes vagyok és most állapították meg, hogy a babám farfekvéses. Kiírtak császárra. Megfordulhat még? Hogy lehet, hogy farfekvéses, ha fent érzem a mozgást és a jobb mellem alatt?
2011. júl. 9. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy te fent érzed attól lehet faros, és pl a keze bökdös fent, vagy a feje! És igen , még az utolsó órában is átfordulhat!
2011. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam végig faros volt, és az utolsó percig a jobb mellem alatt nyomkodta ki a fejét, mindig ott volt egy nagy dudor. Elég muris volt.


Persze, átfordulhat még, bár már kicsi rá az esély. Nem olyan vészes a császár, csak ne éld meg tragédiának.

2011. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nagy a baba akkor már nem hiszem hogy van helye átfordulni egyébként nem lehetetlen.
2011. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
többedik szülésnél elképzelhető
2011. júl. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

többször olvastam, hogy a vajúdás közben fordult át a baba.


Egyébként csuklani hol érzed?

2011. júl. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne reménykedj benne, nagyon kicsi rá az esély. Az ismerőseimnek, akiknek a babájuk a 34.hét után fordult meg, azt mondták nagyon rossz érzés volt(a megfordulás), akkor milyen lehet a 40.héten?
2011. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kicsi rá az esély. Nekem is későn fordult meg, a 35. héten és azt hittem szétszakad a hasam.

Persze mindenre van lehetőség, de ha eddig nem fordult meg, akkor annak bizonyára oka van, így lehet, hogy jobb, ha császároznak.

Amúgy én mindenfelé éreztem a mozgását, de soha nem tudtam mije, hol van!

2011. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A csuklást pár hete lent éreztem egészen, mostanában köldököm fölött 7-8 cm-rel. Miért kérdezted? Ez jelenthet valamit?
2011. júl. 10. 14:29
 9/10 anonim ***** válasza:

09:32-es vagyok, nem tudom, hogy jelent-e valamit, mármint nekem is faros volt a baba a 30.heti UH-on, utána mocorgott eléggé, és néhány napra rá már egészen lent csuklott, és azóta is, ezért kérdeztem, hogy a faros baba csuklását hol lehet érezni.

Többen írták más kérdésekhez, hogy lehet, hogy túl rövid pl. a köldökzsinór, ezért nem fordul meg, és jobb is így, jobb nem bolygatni állítólag, sajnos nem tudom egyébként.


Boldog babavárást, és könnyű szülést :) Most jön a java igazán :)

üdv: 32 hkm

2011. júl. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm feleségét annyira megröhögtették, hogy megfordult a gyerek. Próbáld ki, nézz kabarékat vagy amit találsz és kapj röhögőgörcsöt. :)
2011. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!