Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy zajlik egy szülés az...

Hogy zajlik egy szülés az ÁEK-ban? Mit kell vinni a szülőszobába?

Figyelt kérdés

Lehet mászkálni szülés közben? Nem apás szülés lesz, hanem egy barátnőm jön be velem? Ki tudok menni közben a páromhoz? Szülés után le tudok ott zuhanyozni a szülőszobában, vagy majd csak ha átmentem a gyerekágyas részbe?

Köszönöm előre is!


2011. júl. 11. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én tavaly júliuba szültem ott. Lehet mászkálni, ha nincs valami indok, ami miatt nst-re kötnek. Szülés után én nem zuhanyoztam le, ezt nem tudom, de szerintem nem fogsz tudni, mert egy wc+zuhanyzó van ott, és ott készítenek mindenkit elő a szülésre. Én a párommal együtt szültem, tehát sajnos azt sem tudom, hogy ki tudsz-e menni hozzá. Remélem, azért valamennyit tudtam segíteni, és ha még valami érdekelne kérdezz nyugodtan, hátha tudok válaszolni. Jó babavárást és könnyű szülést kívánok!
2011. júl. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a választ!

Azt esetleg meg tudod mondani, hogy a babának mit rakjunk be? Pelenkát, popsi törlőt és popsi kenőcsöt csomagoltam, de nem tudom kell-e esetleg még valami.

(július 28-ra vagyok kiírva és nem tudom sikerült-e mindent bepakolnom, amire szükség lehet...)

2011. júl. 11. 15:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Pelenkát kérnek, de popsikrémet adnak azt nem kell vinned. A szobába a pelenkázónál van krém, lemosó amivel a köldököt tudod fertőtleníteni.
2011. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Ha akartok a kicsinek cumit adni, azt vigyétek, mert bár van náluk, de nem mindig adnak, és vigyél be textil pelenkát. Ruhát, takarót adnak a kicsiknek, azt nem kell vinned, csak amibe hazahozzátok.
2011. júl. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia,én két éve szültem itt és igen lehet mászkálni szülés közben,kivéve,ha a baba érdekei ezt nem engedik meg.És igen,szülés után lehet még a szülőszobán zuhanyozni,gondolom csak akkor nem,ha teltház van és sokan szülnek.Én ott voltam a szülés utáni két órában,utána elvitték a kicsit és mondták,hogy nyugodtan tegyem rendbe magamat.A kicsinek pelenkát és popsitörlőt kell vinni.Ja és ki tudsz menni a párodhoz,én úgy szültem,hogy a párom a vajúdás alatt velem volt és a véresebb résznél kiment és beküldte édesanyámat,majd a mosdatásra már mindketten bejöttek.Nagyon rugalmasak a szülőszobán,nekik is az az érdekük,hogy neked a legjobb legyen.
2011. júl. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek! :-)
2011. júl. 12. 09:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Abban esetleg tudnátok segíteni, hogy mellszívót rakjak-e a csomagba, vagy ott adnak, ha kell?
2011. júl. 12. 09:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az ottani mellszivót használtam, amit el lehetett kérni. Ez egy nagy monstrum volt, de nagyon erős, segitett beinditani a tejtermelést. Amúgy szerintem nem kell ám azonnal minden, lesz rá bőven idő, hogy behozzák Neked a kórházba.
2011. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :-)
2011. júl. 13. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!