Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A párom be jöhet velem a...

A párom be jöhet velem a szülőszobába, ha nem veszünk részt az eggyütt szülés tanfolyamon Nyíregyházán? 33 hetes km

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi részt vettünk a tanfolyamon, de végül császár lett. Most nem tudom megmondani pontosan, hogy lehet-e. De elvileg úgy tudom, hogy lehet, meg ha van dokid, akkor biztos meg lehet vele beszélni.

Ki a dokid, ha van? Kisfiú, kislány?

11 hós kisfiú anyukája

2009. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és gratulálok a picihez. Dr Kovács Róbert az orvosom és kislányom lesz.
2009. júl. 20. 12:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi nem voltunk ezen a tanfolyamon ( nem volt hely), de a fogadott doki bácsim megengedte. Beszéld meg vele!

könnyű szülést és jó egészséget!

2009. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A barátnőm januárban szült,és nekik kikötötték,h csak ugy behet be a férje ha részt vesznek a tanfolyamon! Állitólag megszigoritották ezt. Ők kaptak egy kártyát,h részt vettek rajta és igy mehetett be!
2009. júl. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

márciusba szültem. mi nem vettünk részt,és a szülésznő megkérdezte a páromat,hogy be akar-e jönni?

ő nem akart!!!

2009. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!!!


Én is éppen tegnap érdeklődtem telefonon, és azt mondták, hogy kötelezően ajánlott, ma megyek jelentkezni, majd leírom mi volt!

32+1

2009. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Ma voltam a kórházba jelentkezni az együtt szülés tanfolyamra. Szept. 14.-re vagyok kiírva és már csak a szept. 2.-án induló tanfolyamra kaptam időponotot. Háromszor kell menni. Az utoló alkalom szept 16.-án van. Mindig szerdán van du. 14 órátol. Azt mondták ingyenes, de kaptam egy csekket, hogy pár ezer forinttal támogassuk az alapítványt. Elvileg e nélkül nem engedig be apukát.
2009. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,sokat segítetetek. A szülés előtt álló km.-nak könnyű szülést kívánok.
2009. júl. 22. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!