Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után kb. mikor ajánlott...

Szülés után kb. mikor ajánlott elkezdeni fogyókúrázni? Van valamilyen jól bevált fogyasztószer?

Figyelt kérdés
A fogyasztószer alatt értem: tea,gyógykészítményű kapszulák,torna....stb. Minden érdekel akinek valami jól bevált az írjon nekem:-)de az is aki ajánlani tud valamit! Köszönöm!
2008. febr. 29. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Amíg szoptatsz, egyáltalán nem szabad fogyókúrázni!!! A szoptatás úgyis rengeteg energiát elvesz.

6 hét után lehet elkezdeni tornázni, ha a doki az ellenőrzésen mindent rendben talál.

Szeritnem nem az kéne a fontos legyen, hogy hogy nézünk ki,hanem hogy a babánknak a legjobb legyen.

2008. febr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ha oda jutok, biztosan tornázni fogok, semmilyen fogyasztószert nem fogok enni és inni. Sima tornától is le lehet adni a kilókat, terhességem előtt én így fogytam kb. 7 kg-t. Pedig ettem ám mindent, főleg csokit. :)

Az első válaszolónak pedig üzenném, hogy attól mert valaki törődni szeretne magával, attól még jó anya, és a babája a legfontosabb, csak egyszerűen szeretné visszanyerni a régi énjét. Ebben nincs semmi elítélendő!

2008. febr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van,és a babád nyugodt babó,lesz energiád, akkor a torna hatásos lehet,és ezmellett étrendben is oda lehet figyelni,hogy a baba is jól járjon, és a mama is :-)A szoptatás miatt mondom.
2008. febr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!