Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan fogyasztószer, ami...

Van olyan fogyasztószer, ami vha már bevált nálatok?

Figyelt kérdés

Nem kérek kövezést, olvastam, hogy ezek a szerek többsége semmit sem ér.

Csak kíváncsi vagyok, hogy mindig van aki megveszi ezeket, de valóban hatást is eredményez?

Vitát kérlek ne indítsatok el! Maradjunk meg emberi mivoltunkban. Köszi!


2011. okt. 4. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

némelyik segíthet, de nem azok, amik úgy vannak reklámozva, hogy "fogyjon heti 10 kilót anélkül, hogy kevesebbet enne!". ezek arra építenek, hogy aki kétségbeesett, úgyis kidobja rá a pénzt.


vannak hatékony zsírégetők, mint az l-karnitin meg a piruvát, de a hangsúly azon van, hogy csak SEGÍTENEK, azaz senki helyett nem csinálják meg a nehéz részét az egésznek. pl. a karnitin csak akkor hatásos, ha rendszeresen sportolsz, mert sport közben felfokozza a zsírégetést... de mellé elengedhetetlen a diéta + mozgás, mondjuk annyit tesz rá, hogy anélkül fogynál heti 2 kg-t, így meg fogysz 3-4et. tehát kb. 1,5x hatékonyabb vele a fogyás.

2011. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a fogyás minden alaptörvényével, de ilyen csodaszert még sosem vontam be, semmilyen tápot, ezért érdeklődök most, pusztán kíváncsiságból, hogy van, akinek ezek a szerek hatnak?
2011. okt. 4. 14:45
 3/12 anonim ***** válasza:

Elég veszélyes,de pl az adipex tényleg elég nagy mértékben elveszi az éhségérzetet. De ha csak megszokásból zabál az ember,akkor ez sem segít.

Én nem szedném kúraszerűen mert rengeteg rosszat hallani róla,én csak akkor alkalmazom ha aznap vendégségbe,lagziba vagy nagyobb "zabanapok" vannak a családban. Így nem bírok annyit enni mint egyébként ennék.


Az L-karnitint azt én is megemlíteném:) De tényleg csak akkor hatásos ha intenzíven sportol mellette az ember.

2011. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

anyukám keze közt átment már legalább 3-4 típusú ilyen szer.

néhány eredményezett időleges fogyást, de szerintem csak azért, mert mellette odafigyelt kicsit a kajára is.

egyébként mindig, mindent visszahízott, sőt néha többet is. próbált már mindenfélét, csak épp életmódváltást nem :D na mind1

én piruvátot szedek, és nekem tényleg rásegít. első hónapban 2 kg-t fogytam, és most 2 hét alatt 3-at. Van miből, de magától (diéta+mozgással) valamiért nagyon lassan ment.

2011. okt. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez hanyadik hülye kérdés a héten?
2011. okt. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Konkrétan ilyen,hogy fogyasztószer nem létezik.

Van étvágycsökkentő és teljesítményfokozó.

Ezeket szokták fogyasztószerként árulni,zsírégetőként reklámozni.

Az étvágycsökkentő az agyban gátolja az éhségérzetet és simán tönkre teszi a szervezetet.

A teljesítményfokozó megemeli a pulzust,magas a koffein tartalma és diéta alatt sportolás alatt fejti ki a hatását.

2011. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
HERVALIFE! legjobb! ismerősömnél -30 kg! és term.anyagokkal,vitaminokkal van tele! hajrá! megéri!
2011. okt. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Ez hanyadik hülye kérdés a héten?"


Te vagy hüly.e, hogy rákattintottál és írtál is ide..

2011. okt. 4. 15:08
 9/12 anonim ***** válasza:
14:48 vagyok és azért kattintottam rá, mert érdekelt, hogy már megint mit nem értenek az eddigi fórumokban napi25x leírtakon...
2011. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mit nem értek? Annyit kérdeztem, hogy hatásos-e a 100 reklámozottból pusztán 1. Ennyi...nem akarok szert venni, amitől a fotelben tespedve lemegy óránként egy kiló..Nem kell hülyének nézni.

Azért kérdeztem meg én is, és írtam ki minden információt hozzá, meg azt is hogy ne legyn vita, mert a többi kérdésnél amit feltettek, 5-6 válasz után elszabadult a pokol, arra meg nem vagyok kíváncsi..

2011. okt. 4. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!