Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányadik héten célszerű...

Hányadik héten célszerű megvenni a szopismellcsit, a hálósbugyit, és a Tena betétet? Hányat kell belőlük venni (mennyi az optimális? ) Hól szerezhetők be?

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok,mivel még biztos fogok hízni,egyelőre nem merem megvenni őket,nehogy kicsik legyenek!
2009. ápr. 7. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

én a 35 héten vettem meg a bababoltban.

Melltartóból 3 db vettem eldobható bugyiból 1 doboz amibe 5v 6 db van

Betétből meg erősebb napokra két csomaggal és gyengébb napokra meg 1 csomaggal kellett

Könnyű szülést és jó babázást!

2009. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

a hálós bugyit (egyel nagyobb méretet), Tena betétet nyugodtan megveheted korábban is


a bugyiból nekem 2-3 db elég volt - este kézzel kimostam, reggelre megszáradt - baleset esetére pedig jó volt 1-2 tartalék


a Tena betétből nekem kb. a fél csomag fogyott el, azután már elég volt a sima éjszakai betét


melltartóból várj, amíg lehet, mert nekem pl 75B-ről 90C-re nőtt a méretem az utolsó hetekre

igazából a kórházban nem is hordtam egyáltalán a melltartót, mert sokkal jobb, ha szabadon van a mell, főleg az első szopis napokban, jobban szellőzik, gyógyul, ha a baba lesmirglizi a kis nyelvével szopi közben

majd akkor kell igazán a melltartó, ha már fel kell öltöznöd, szerintem előtte nem szükséges


melltartót én a www.bonprix.hu oldalon rendeltem (ott 2 dbos csomag 2500 ft volt és nagyon jó minőségű)

tena betétet és tena bugyit a gyógyszertárban lehet venni

2009. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Mi az, hogy szopcsimellcsi? Nem lehetne normálisan leírni, hogy szoptatós melltartó?
2009. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszaitokat!Várom már a szülést,boldog babázást kívánok Nektek-Anyukák!
2009. ápr. 7. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Jézusom, ha már terhesen képes vagy leírni olyat, hogy szopcsimellcsi, akkor mi lesz, ha már gyereked lesz? Azért erre figyelj oda mert az intelligensebb emberek ki fognak röhögni.
2009. ápr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!