Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig húzhatom? Szombaton...

Meddig húzhatom? Szombaton beindult a szülés úgy tartották vissza. Nagy szerencsével sikerült.

Figyelt kérdés

a méhszájam 2100.a buksija bemenetre illeszkedik ezt írták a papíromra.kaptam tüdőérlelőt,antibiotikumot magnéziumot amíg khba voltam.most itthon vagyok meddig lehetünk még 1ben?tapasztalatok?

nagyon félek:(

34hkm


2011. aug. 2. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia.Engem 32hetesen vittek be megindult szüléssel,engem is bent tartottak visszatartáson.40.héten szültem egészséges babát.Bár nagyon nehéz volt az a 8hét,mindenem fájt:)

kitartást és sok pihenést kívánok.

Ami még bevállt nekem az a 3x2 MagneB6

2011. aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én a 32. héten kerültem kórházba, mert egy erős front hatására beindult a szülés. Szerencsére akkor sikerült visszatartani. Az ikreim a 38. hét végén születtek meg, makk egészségesen.
2011. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszönöm ezt a megnyugtatást:)akkor még van időm:)

kedves első téged végig benn is tartottak amíg meg nem szültél?

Nagyon valószínű hogy nekem is közre játszott a hideg front:(

És miután sikerült vissza tartani a babókat min változtattatok?

2011. aug. 2. 21:02
 4/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok: engem 2 nap után hazaengedtek (miután kaptam egy 24 órás infúziót és tüdőérlelő injekciókat). Igazából nem változtattam semmin, mert addig is próbáltam minél többet pihenni, mellette azért jártam sétálni plusz intéztem a háztartással kapcsolatos dolgokat.

Az, hogy ez most Veled megtörtént, nem jelenti okvetlenül azt, hogy a baba korábban érkezik. Ügyelj arra, hogy ne vigyél semmit túlzásba és hidd el, kihúzod a végéig! ;)

Szorítok és kitartás a maradék időre!!!

2011. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2. vagyok: még annyit, hogy nálam ráadásul a 34. héttől nyílni kezdett a méhszáj és ezzel egy időben fokozatosan elkezdett távozni a nyákdugó is. Szóval halmozottan hátrányos helyzetből indultam, mégis 38+5 naposan születtek a gyerkőcök. ;)
2011. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Engem a 32 héttől rémítettek azzal, hogy koraszülés lesz, igaz, nálam lepény problémák voltak. Be akartak fektetni, de nem vállaltam, mert tudtam, hogy elmabajos lettem volna ha 8 hétig kellett volna kórházban feküdnöm. Helyette otthon pihiztem, de azért csak intéztem a háztartési dolgokat, meg dolgozgattam is picit. Végül két héttel túlhordtem a babát. Egyébként a 37 héttől már nagy baj nem lehet.

Sok sikert!

2011. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is a 38. héten kezdett el nyílni a méhszáj, és jöttek a fájások. Ráadásul a babám is befordult harántba, és a dokim attól félt, hogy szétrúgja a magzatburkot. Én 1 hétig voltam kórházban, kaptam tüdőérlelő injekciót és magnéziumot infúzióban. Otthon is magnéziumot kellett szednem nagy dózisban. Nekem mindenképpen császár lett volna a 39-40. hét környékén, de előrehozta az orvosom a 38. hétre.
2011. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 31. héten indult be szintén hideg frotra!

Infúzió tüdőérlelő...Másfél hét kórház!Nekem akkor azt mondték az első hó tuti kihozza,és max a 35. hétig húzhatjuk! :( Teljesen elvékonyodott a méhszájam, és kinyáltam 2 ujjnyira és elment a nyákdugóm! Az értékem 1222 volt!


A 35. hétig szinte egész nap feküdtem (dok lépcső árán jutottam volna ki a házból így inkább nme tettem)Viszont a 35. hét után (már 3 kiló volt akkor a lányom) mindent csináltam!Sétáltam takarítottam kocsikáztam vásároltam barátnőztem sexeltem....Szóval mindentMostam vasaltam

És 39+4-re indult be a szülésem!Gyorsan könnyen meglett 3950grmmal és 61 centivel a lányom!Nagyon szép élmény maradt! :)

Már 20 hós lesz holnap után!

Nyugalom, és phenj amint úgy érzed hogy elfáradtál!Vagy furcsát érzel!Feküdj le és tedd fel a lábad!e az elsődleges, hogy nyugodj meg :)

2011. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszönöm :) minél többet próbálok pihenni úgy néz ki idáig hogy kapok segítséget a házi munkához :) de viszont én nem az a fajta vagyok aki egésznap tud pihenni:(de erőt veszek magamon:)

Am ma voltam dokinál nem mondott semmit se:(csak megkérdezte mennyit voltam benn(mintha nem látta vna a zárón)

2011. aug. 3. 10:07
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia

30 hetesen indult be a szülésem.

2 hétig kórházban voltam,kaptam én is a tüdőérlelőt+ a 24 órás visszatartó infúziót.

Én 1 ujjnyira nyiltam ki,ekkor.

Olyan jól sikerült a visszatartás,hogy inditott szülés lett belőle.

Pedig itthon nem sokat tudtam feküdni,mert 2 nagyobb gyerköc volt itthon.

2011. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!