Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányadik héten szállt le a...

Hányadik héten szállt le a pocitok, hányadik héten távozott a nyákdugó és végül mikor szültetek? Hányadik baba?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az elsőnél nem emlékszem hogy a pocim leszállt volna szülés előtt pár nappal távozott a nyákdugó... És napra pontosan szültem a kislányomat...


Most a másodikkal 39+3 hetes vagyok és még nem távozott a nyákdugó,sőt a hasam is fent van.

2011. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1.baba fiú

pocak 39 hetesen szállt le, nyákdugó darab szülés előtti napon volt, de kevés, és másnap indította a dokim 40+1 re, de hagyhatta volna még, magától nem indult volna


2.baba lány

pocak már 36.héten leszállt, nyákdugót nem láttam még, 39+5nél járunk :(

2011. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem szállt le a pocakom,indítás utáni nap távozott a nyákdugó,és rá 2 napra szültem meg császárral!
2011. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

az elsővel nem is emlékszem hasleszállásra, 2 nappal túlhordtam, hosszasan vajúdtam majd a vége oxitocin meg burokrepesztés lett és aznap ment el a nyákdugó, már a kórházban.

most a2. -kal tegnap kezdtem a 40. hetet, a hasam már vagy 2 hete lenn van, nyákdugó nuku egyelőre. :) a méhszájam, mind a 3 már nyitva van egy ideje legalább 1 ujjnyira (3 hete nézte a doki, akkor volt 1111 az érték).

tervezem hogy kiírt napon szülök - nekem az pont jó lenne. :) és hát a dögmelegtől meg a hidegfronttól se szültem meg, pedig mindenki ezzel nyaggatott, hogy na majd ezen a héten, mert dögmeleg lesz, na majd most mert a hidegfront....semmi jel egyelőre. sőt múlt héten egy csomót takarítottam meg pakoltam stb - muszáj volt, mégse történt semmi.

2011. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddig érkezett válaszokat!


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát Nektek!

2011. aug. 28. 16:39
 6/11 anonim ***** válasza:
37. héten elment a nyákdugó, pocak nem szállt le, 39+0-ra szültem, első baba.
2011. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1.baba: 34.héten szállt le, 41.héten indították, nyákdugó nem ment el


2.baba: 42.héten indították, a pocim akkor szállt le, miután burkot repesztettek. Eléggé fent volt a fiam, de fájásokkor szépen lejjebb csúszott, ezáltal a pocakom is:)

2011. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35. héten ment el a nyákdugóm, a hasam nem ereszkedett le és a 38. héten szültem.
2011. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39. héten szállt le a pocim ezután 1-2napra távozott a nyákdugóm és 4 nap múlva meglett a baba
2011. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Mindenki válaszát!!
2011. aug. 30. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!