Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki hány napra szült meg a...

Ki hány napra szült meg a nyákdugo távozása után? Barnás, véres cucc volt? Tnap de 11-kor vettem észre h olyan bugyim. Elötte vtam magzatvizvizsgálaton mert tnapra vtam kiirva. A nyákdugo ment el szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem hétfőn délelőtt távozott a nyákdugó (nyálkás, rózsaszínű cucc),pont vidéken voltam így 1,5 órát utaztam vissza Pestre a jó kis Volán busszal. :) Kedden éjjel 2-kor elfolyt a magzatvíz és 12:00-kor meglett a babám! :D

2011. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tapasztalatom nincs mivel mindkét esetben szülés közben távozott. De az elsőnél utána olvastam a kérdésednek én is. Úgy gondolom, hogy (mivel már túlhordás van nálad) nagy esélyed van arra, hogy nemsokára beindul a szülés. 1-3 nap ilyenkor a leggyakoribb. Azóta semmi jelek nincsenek? (többszöri laza széklet, fájások, hőhullám, stb)
2011. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Semmi jel nincs.Holnap reggel kell megint mennem vizsgálatra.
2011. szept. 16. 14:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a nyákdugó távozásával egyszerre kezdődtek a fájások is mindkét alkalommal. Aztán szülés 9,5 óra múlva, a másodiknál 24 órát vajúdtam.
2011. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyákdugó hétfőn ment el, véres dolog volt, meg is ijedtem. Szerda hajnalban jöttek a fájások, addig semmi, de tényleg semmi előjel.
2011. szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem barnás vérzésem volt annó szombat reggelre.Du.-nra elmúlott.Vasárnap reggel ismét volt ugyhogy bementünk a kórházba.Nst-re tettek és az szép görbéket jelzett amit én nem is éreztem,akkor már bennfogtak.Du.-ra megjöttek a fájásaim amiket már éreztem is :) este 23:42-kor született meg a babám!Drukkolok neked és kitartás!
2011. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
19.15 nyákdugó távozott, 00.02-kor megszületett a picim. Barnás-véres cucc, több részletben. Mint egy sűrűbb folyás.
2011. szept. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem kb 5 nappal szülés előtt ment el egy db a nyákdugóból de nekem színtelen kocsonyás állagú volt.
2011. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia,nekem 3 nappal a szülés előtt kezdett eltávozni, el is tartott úgy egy jó napig. Én is túl voltam már a kiírt időponton, vizsgálat után (akkor kissé megpiszkált a doki) kezdett el folyni a "trutyi". Végül 3 nappal később született meg a kisfiam. Sok sikert, de talán már babázol is!
2011. szept. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajna még mindig semmi.Pedig kibujhatna már....
2011. szept. 18. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!