Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszarosok, mennyi ido mulva...

Csaszarosok, mennyi ido mulva tudtad ellatni a babad? Amint folkelhettel? Egybol fol lehet/kell emelni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 05:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mind 2-nél már a kórházban ahogy talpra tudtam állni.Nem haytam el magam annál rosszabb.Nagyon fájt a sebem de nem érdekelt.Mikor haza jöttem 3 nap múlva a kórházból akkor sem pihentem.Kicsit nehézkésen és fájdalmaim is voltak de főztem ,takarítottam ,mostam elláttam a babákat.Most is ugyanez lesz.3-ik babámat szülöm császárral majd októberben és most még annyi se lesz hogy a párom jön haza este a munkából mert addigra már kinnt lesz franciaországban és csak decebemberben jön haza.Segtségem 0.Muszály lesz erősnek lennem:(
2011. szept. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy nap után teljes biztonsággal emeltem a babámat. Az első nap volt rossz nagyon, utána nem fájt annyira már. Engem reggel műtöttek, igaz este már úgy szóltak rám, hogy feküdjek el, nem lehet ennyit talpon maradni. :D
2011. szept. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nittababy ***** válasza:
nekem egy napig fájt nagyon de attól még rendesen ellátam a babámat nem volt olyan rossz de fölkelni az ágyból meg ha leültem fölálni több mint egy hétig alig tudtam néha sajnos csak segitségel tudtam!!!
2011. szept. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bababarát kórházban szültem a kisfiamat, éjjel 11től reggeli fél hatig nem láttam a kicsit, utána hozták oda, Én már vissza sem adtam, 12 óra leteltével fel kellett kelni, letusolni(ez volt a legnehezebb,mikor előszőr felkeltem), aztán le a gyerekágyas osztályra, onnantól végig nekem kellett ellátni a picit. Persze bármikor leadhatod a csecsemősöknek,de etetésre visszaviszik mindenkinek.
2011. szept. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Műtét után 2 órával hozták ki a fiam. 6 órával utána fel kellett kelni az ágyból. Felkelés után 2 órával ki kellett mennem a folyosó végére pisilni. Azonnal rám hagyták a babát. Azonnal el kellett látnom. Aztán éjszaka vették észre, hogy kapkodja a levegőt, lekerült inkubátorba, egy emelettel lejjebb. 3 óránként jártam le hozzá szoptatni, hol lépcsőn, hol lifttel. 1,5 hétig ment ez mire hazajöhettünk. Nem igazán nézik, hogy te hogy vagy. A babád akkora hajtó erő lesz, hogy meg se fog fordulni a fejedben, hogy nem megy mert fáj. Az első felkelésnél, kértem a nővért mikor sikerült felülnöm az ágy szélére, hogy egy percet várjunk, a felállással, erre rám förmedt, hogy minek??? Akkor se fog kevésbé fájni....

Végül is igaza volt de nem eset jól. Ott volt a kisfiam már akkor előttem a kiskocsiban, csak őt néztem, és próbáltam rá koncentrálni.

2011. szept. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

22.30-kor szültem, másnap délben már egyedül pelenkáztam. életem első pelenkázása (soha, még csak nem is láttam ilyen pici gyereket, max. fél évest, de az sem volt a kezemben, úgy féltem, hogy "elrontom" :)), soha életemben nem voltam még olyan büszke magamra, igazából akkor kezdtem megérezni valamit abból, hogy tényleg ANYA vagyok, így, nagybetűkkel:)

Azt a súlyt, amit a babát jelent, nyugodtan emelgetheted, de pl. babakocsistól még ne próbálkozz, legalább 4-6 hétig, és ez vonatkozik általában a nehéz cuccokra. Nem hiányzik egy sérv, vagy egy felszakadó varrás.

2011. szept. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia.19:46kor csaszaroztak masnap reggel 8kor mar ki kellett szaljak az agybol.Sajnos a picurkam az intenziven volt mert valoszinu a felreneyelestol elszurkult.Jol irjak akkora hajtoero volt szamomra az, hogy ha latni akarom akkor muszaly felkeljek.Fajt a seb de nem olyan veszesen sot aznap senki sem segitett eljutni 5emelettel feljebb.

Ugyanugy jartam mint az egyik hozzaszolo,meg nem volt latogatasi ido mikor a mutet utani reggelen felmentem etetni kozolte a noverke na anyuka oltoztesse at es csereljen pelenkat .Hat azt sem tudtam hogy fogjam meg....

Szombat este ugye 19:46kor csaszaroztak hetfo delutan mar itthon voltunk.Kulfoldon elunk igy semmi de semmi segitsegem nem volt.Egy honapos lehetett a lanyom mikor anyukam kijott 9 napra karacsonyra.A sebem szepen gyogyult el lattam a haztartast es a gyereket is.

Az hogy felemeled a babad meg nem baj de butortologotast ne vallalj be ha lehet.Gyors "felepulest" kivanok.

2011. szept. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Debreceni klinikán szültem tavaly.11.58-kor vették ki a babám,délután 5-kor már zuhanyoztam.És hozták is a babám.Onnantól végig velem volt,egy percre sem vitték el.Még fürdetni is a szobában fürdették.Szóval a kérdésedre válaszolva 5 órával a műtét után már elláttam a babám :).
2011. szept. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!