Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárosok ez normális?

Császárosok ez normális?

Figyelt kérdés
pénteken lesz 2 hete,hogy volt a császárom.Már szépen gyógyulok nincs különösebb bajom.Mióta kivette a doki a varratot valami folyik a sebből.Ez az egyik problémám.A másik h se szülés után közvetlen se eddig nem véreztem úgy mint most.Eddig éphogy vérezgettem barnáztam most meg szinte mint a Duna.
2011. okt. 5. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem váladékozott a sebem egy kicsit sem, így ha neked folyik belőle valami, akkor az számomra nem teljesen normális. Megkérdezném a dokit, hogy mi lehet.


A vérzés már más kérdés, én sokáig véreztem a császár után, hol kevésbé, hol erősen. Az első hetekben a vérzés intenzitása eltérő lehet, és nem feltétlen jelent bajt.

Nekem 10 hétig tartott, voltam miatta dokinál is, de nem talált semmit szerencsére, csak annyi, hogy én lassabban tisztultam (és ezalatt néha barnáztam, néha meg újra erősebben véreztem).

2011. okt. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen doki, méghozzá mielőbb (tudom, nagyon nehéz egy ilyen pici gyerekkel dokihoz menni, de most muszály, hasi sebbel nem szabad viccelni)!
2011. okt. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt a heg egyik szélénél váladékozás, kb. 3-4 hétig, mivel picit bevérzett a műtét után. Ha nem nagy mennyiség, nem gennyes, bűzös, és különösebb fájdalmat nem okoz (nincs bőrelváltozás-vörösség, duzzanat a seb körül) akkor normális. A vérzés nekem is kb.2-3 hétig tartott változó intenzitással.
2011. okt. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A vérzés intenzitásának a változása normális az első 3-4 hétben. Nekem nem váladékozott, így nem tudom, hogy normális-e, és ha igen, akkor milyen mértékig. A helyedben biztosan megnézetném, mert ez nagyon veszélyes!
2011. okt. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is váladékozott a seb és vissza is mentem vele a kórházba, ahol szültem.

Gombostűfejnyire kinyílt a sebem a bal oldalon, kaptam rá antibiotikumot és Betadint, szépen meg is gyógyult, a hegem 3 év után alig látszik.

Fájni nem fájt, de szerintem is inkább mutatsd meg dokinak.

2011. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia!


Én januárban voltam császáros, de nekem sem váladékozott! Mutasd meg orvosnak! Aztán írj, hogy mi a helyzet! Üdv.: Ápolónő és anyuka

2011. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Az nem normális, hogy váladékozik a sebed, mutasd meg egy dokinak!

A vérzés viszont a hat hét alatt változhat. Az normális.

2011. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A vérzés nálam is össze-vissza volt, hol erősebben, hol gyengébben. Volt, h pár napra teljesen abbamaradt, aztán meg olyan erős lett, mintha menstruálnék.

A sebem nekem egáltalán nem váladékozott. Nem értek hozzá, de szerintem nem jelenthet jót. Menj orvoshoz mielőbb!

2011. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!