Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jó nőgyógyász Budapesten?...

Jó nőgyógyász Budapesten? Hova, kihez jártok?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy szakmailag és emberileg is normális legyen,jobban felszerelt rendelővel,hogy ne kelljen uh-ért külön járnom.Budapesten belül bárhova elmegyek.Ha tudok árakat is írjatok,az sem utolsó szempont,köszönöm!
2011. okt. 7. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

MOM Park, Oxivit orvoscsoport (keress rá a neten), dr Szuromi András, terhesgondozás most 8ezer, amúgy a Jánosban van, szuper doki, szuper rendelő (uh, ctg, vérvétel...).

Szívből ajánlom neked.

2011. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Margit kórházban bármelyik doki, mindegyiknek van magánrendelője.

akihez én jártam nem drága, nem lehúzós

UH, labor, CTG a kórházban.


nevet nem írok, ha érdekel írj privit

2011. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Az Oxivitet én is néztem,mindenképpen megkérdezem.

Második válaszoló,Neked is köszönöm szépen,a kérdésben nem írtam,hogy magánorvost keresnék,hogy ne kelljen a kórházba semmilyen vizsgálatra,vérvételre stb menni.Valószínűleg egy magánklinikát is választanék,például a Kútvölgyiben van olyan lehetőség,hogy saját-külsős orvossal is lehet szülni.Ott esetleg nem ismer valaki megbízható dokit?

Köszi a válaszokat:)

2011. okt. 7. 14:47
 4/11 anonim ***** válasza:
II-es klinikán tudok szuperjót!
2011. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én orvosom nő és a kettes női klinikán vezet le szüléseket, és a magán rendelőjében van UH és labor vizsgálati lehetőség is . A laboroknak az árát nem tudom mert azt én máshol csináltattam ha érdekel akkor írj nyugodtan privátot. :)
2011. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok.

2.babámat szültem a Szuromi doktornál, 100%-os doki!!!! (Komolyan: egy isten :) )

1.babámat viszont a Kútvölgyiben szültem, amikor még nem magánkórház volt (2008.dec.). A dokik szinte ugyanazok most is, mint akkor. Nekem akkor Gozár T. csinálta a terhesgondozást, de pont elutazott, mikor szültem, átadott egy kollegájának (Sándor Gy.). Nem volt velük bajom, minden jó volt, de a János kórházas Szuromi doki ezerszer jobb!!! Sándor Gyulával csak szültem, aranyos volt, kedves volt, végig mellettem volt, bár rövid ideig tartott a szülés, utána jött látogatni, de igazán nincs róla véleményem, mert tényleg nem ismerem őt. Gozár doktor kedves, aranyos, vele annyi bajom volt csak, hogy nem igazán szeret ultrahangozni, nincs is a magánrendelőjében (amit együtt csinál Sándor dokival az 1.ker-ben), legalább is akkor még nem volt. De a terhesség elején úgy szóltam neki mindig a kórházban, hogy csináljon már uh-t légyszi. Az utolsó hónapban sem csinált már uh-t, utoljára a 30.héten láttam a babámat. Szóval emberileg nincs vele bajom, de jobb szeretem, ha a dokik lelkesebb ultrahangozók, mert nekem ez fontos. Szuromi doki imád ultrahangozni :) :)

2011. okt. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szia!



Köszönöm szépen:)

Képzeld,éppen ma voltam Sándor Doktornál,egy kolléganőm ajánlotta,és nagyon rendes volt,abszolút szimpatikus,úgy éreztem,hogy nála szeretnék szülni már az amikor találkoztam vele az ajtóban:)Örülök,hogy megerősítettél benne,hogy valóban jó orvos.

2011. okt. 8. 23:04
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha így van, akkor írok részleteket :)

Szóval Gozár átadott Sándornak, mert elutazott, és ha véletlen abban a 3 napban szülök, akkor is legyen orvosom. Persze pont akkor szültem. Akkor értünk be a kórházba fájásokkal, amikor épp váltás lett volna, tehát egész éjjeles ügyelet után ment volna haza Sándor. Tudni kell, hogy amikor én szültem, valami 20 gyerek született (front), szóval volt pár szülése aznap éjjel, amikor még én is betoppantam reggel fél 8-kor. Mondta, hogy 2-kor neki családi jelenése van, addig szüljek meg :)

Volt burokrepesztés, aztán kaptam oxitocint, végül fél 1-kor megszültem. Volt gátmetszés. De itt akkor a Kútvölgyiben mindenkinek ez volt: burokrep, oxi és gátmetszés. Aztán varrt, és eltűzött. Nagyon kedves volt, fotózott is, puszit adott, gratulált. Utána a kórházi napok alatt mindig meglátogatott, kiszedte a gátmetszés varratait. Nincs vele semmi gond, tényleg rendes figura.


De még annyit hozzá kell tennem, hogy ő mindig csinál gátmetszést, találkoztam még ott pár frissen szült mamával.

Ez is nagy előnye a Szuromi Andrásnak (bocs, de muszáj vagyok még őt fényezni), hogy ő gátvédelempárti. Második babámat gátvédelemmel szültem.

Barátnőm az elsőt Szurominál szülte gátvédelemmel! Szívesebben szültem volna én is gátvédelemmel, mert a gátmetszés azért nem túl jó :( Pár napig alig bírtam járni, és utána sokáig húzódott :(

Gátvédelmes szülés után úgy jártam, kutyabajom nem volt!

2011. okt. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Rendes vagy,köszi,hogy megírtad.:)

Gátvédelemre rákérdeztem futólag,azt mondta,hogy megoldható,de hát még a jövő zenéje és annyira nem is firtattam,először voltam,ráér még:)Ha esetleg később elázárkózik,akkor majd meglátjuk.Azért is maradtam mellette,mert a Kútvölgyi nagyon szimpatikus,nem tudom jártál e ott azóta,de gyönyörűen meg van csinálva,iszonyú kedves mindenki,tényleg mintha nem is kórházban lennél,és kiszámolva az árban sem sokkal drágább,mint egy állami,ráadásul így számlával a férjem biztosítása állja is:)

Szóval köszönöm szépen,ha a későbbiekben úgy alakul,eltettem Szorumit nevét:):)

2011. okt. 9. 11:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Kútvölgyi már akkor jó kórház volt, mikor állami volt, amikor én is ott szültem (2008 dec.).

Remélem nem fogsz csalódni :)

Minden jót!

Üdv

2011. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!