Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit jelent hogy 2111 a méhszáj...

Mit jelent hogy 2111 a méhszáj értékem? Meddig húzhatom még?

Figyelt kérdés
Ma voltam amnioszkópián és a méhszájamat is megnézték a doki azt mondta hogy még csak 1 ujjnyira vagyok nyitva ez még semmi. A kiskönyvembe 2111 van írva. Pedig már ma a negyedik napja hogy folyamatosan keményedek és fáj a hasam teljesen lent nagyon nagy nyomást érzek. De a doki csak annyit mondott erre hogy ez még nem jelent semmit. Hát akkor most mi van? Majd ha már annyira fáj hogy menni nem tudok(mert pl ma nagyon görcsöltem) akkor is azt mondja hogy ez még semmi. Nem értem. Mennyi lehet még hátra? 39+4 hkm
2011. okt. 9. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes.. itt az egyk válaszoló egy nagyon hazsnos kis táblázatot írt. Hogy meddig húzod, azt sajnos nem tudom, de remélem ezzel segítettem
2011. okt. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pénteken volt ennyi és következő pénteken indították a szülést.
2011. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megszültem 4,5 óra múlva.Bent tartott az orvosom.Kiszámíthatatlan!Könnyű szülést!
2011. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ma mondták, hogy ennyi. dokim szerint még 1 hétig biztos bent marad. 37+3 km.
2011. okt. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!