Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az alábbi orvoskról/klinikáról...

Az alábbi orvoskról/klinikáról milyen a véleményetek tapasztalatotok? Dr Rigó Barbara és dr Vida Gábor (Kútvölgyi) /Dr. Páczai Anita (Jahn Ferenc) /dr Pop Andrea (Szent István) /dr. Bábinszki Ágota és dr Varsányi Hajnalka (Telki)?

Figyelt kérdés

Nézelődtem már interneten illetve körbekérdezősködtem és ők voltak szimpatikusak,őket ajánlották.Dr Pop Andreánál pár éve voltam egyszer,szimpi volt,illetve a tesóm Vida Gábornál szült,ennyi személyes tapasztalatom van velük kapcsolatban.


Köszönöm szépen a válaszokat!


2011. okt. 21. 12:17
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
A 3. és 5. válaszoló vagyok.De durva!Én is az Istvánban szültem(2x)a doktornőnél-mint írtam volt/van(?)a Telkiben-,de Róla csak pozitív dolgokat tudok írni.Mondjuk én a Pop Andreáról is csak jókat hallottam(ő is István-os)
2012. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Hát sajnos elég szörnyű,főleg,hogy egy kisebb vagyont kifizettem már..

Héten megyek Varsányi Dr.nőhöz sok jót olvastam róla,köszi a választ!

2012. jan. 15. 21:02
 13/33 anonim ***** válasza:

Én ha szeretnék valamit Barbitól, sms-t írok neki, mivel tudom, hogy máshol is rendel, ill. ha szülése van, akkor nyilván a hölgy tolófájásai közben nem velem fog csevegni. Ha én fogok szülni nála, én is elvárom, hogy ne mással telefonáljon.


Kellemetlen véletlen, hogy az ügyeletes is pont szülésnél volt és nem néztek meg Téged. Megértelek, hiszen ha baj van, akkor 20-30 perc is sokat számít.


Krohné Kesztler Klári a választott szülésznőnk, őt is nagyon szeretjük.

A baba még nem jött világra, de tegnap este elment a nyákdugó :-)

2012. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Szia!



Óóóó,akkor a célegyenesben vagy:)

Sok erőt, könnyű szülést:)!!



Persze,nem is ezzel van a gond.Teljesen érthető,hogy rendelés vagy szülés/műtét közben nem veszi fel a telefont...De ha hagyok neki 2 hangposta üzenetet valamint bementem a klinikára ott is felírták,hogy itt voltam,elvárnám hogy visszahívjon másnap...Mindenki emberből van,hibázhat illetve számos problémája lehet,de nem szeretnék ezen aggódni,nyilván nekem is a baba és saját magam egészsége a legfontosabb.

Amikor odaértem pont az ügyeletes,dr Gozárnak volt egy kismamája,és ő neki csinálta a császárt.Egyébként nagyon normális volt,mikor vizsgált,megnyugtatott stb.

De ahogy írtam nekem most kicsit elszállt a bizalmam,és olyan helyen-orvosnál szeretnék szülni,akire maximálisan számíthatok.Nem tagadom nagyon szimpatikus volt Barbara,ezenkívül nem tudok róla semmit negatívumot mondani..De nem tudom ezt nem megtörténtnek venni...

2012. jan. 15. 23:02
 15/33 A kérdező kommentje:

Egyébként az elmúlt 2 napban jobban beleásva magamat a témába és olvasva egyáltalán nem bánom,hogy nem a Kútvölgyiben fogok szülni.Bár kokrétan nem kérdeztem rá a szülés kapcsán,de sejtettem,hogy nem feltétlen a természetes szülés pártiak..Nincs kád,nincs homeopata bogyó,illóolaj stb..Babanet fórumon nagyon érdekes dolgokat lehet olvasni,főleg arról,hogy kik azok a szülésznők,akiket elküldtek,milyen irányvonala van a klinikának..


Eddig ezeket nem olvastam,mondván nagyon az elején vagyok ráérek még..Milyen jó kicsit a felszín mögé nézni..

2012. jan. 15. 23:25
 16/33 anonim ***** válasza:

Valóban nincs kád. A szülőszobához tartozik egy fürdőszoba, ahol tágas zuhanyzó van.


Homeopátiáról annyit, hogy kórház szinten nincs rá "szabály". Mi a szülésznőnkkel beszéltünk, ő ajánlott fel olyan lehetőségeket, amiket kihasználhatunk. Pl vigyünk zsályateát, abból lehet meleg borogatást tenni a pocira, nagyban csökkenti a fájdalomérzetet. Illetve vihetünk cd-t is, lehet zenét hallgatni.

Van nekik labdájuk is.


Az viszont tény, hogy találkoztunk olyan szülésznővel, aki abszolút nem volt szimpatikus, és elég durván adta be az injekciót. Szívem szerint jól pofán vágnám, ahányszor látom a klinikán.


Valamint velünk is előfordult többször, hogy megbeszélt időpontunk volt CTG-re vagy UH-ra és mégis 1, vagy akár 2 órát kellett várnunk valami miatt.

De ezt félretéve nekem nincsenek rossz tapasztalataim. Meg hát én már nem ugrálok sehova...nincs idő :-))

2012. jan. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Természetes szülésről annyit, hogy nem tudom a klinika összességében mit csinál, de Barbi is és Klári is természetes szülés pártiak.

Nyilván Barbi elmondott néhány gyakori okot, ami miatt császárra kerülhet a sor, de alapvetően természetes szülést tűztünk ki célul.

Tudsz adni a fórumhoz linket?

2012. jan. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Szia,



Itt van a babanetes fórumon,itt,azért írnak hideget-meleget:


[link]


Mondom,nem bánom,hogy így alakult,a kád hiányát úgyis kicsit fájlaltam.

Ha nem beszélnénk,mert jönne a baba-drukkolok!!!

2012. jan. 16. 10:57
 19/33 anonim ***** válasza:

Mondjuk 2010. óta sok minden történhetett.

Én mondjuk a kajától nem voltam elájulva.

Töltöttünk bent 2 éjszakát és fertőzés miatt sajnos és akkor volt alkalmunk megtapasztalni a bent létet.

A reggeli rendben volt, az ebéd nekem nem annyira nyerte el a tetszésem - hozzáteszem, nagyon finnyásak vagyunk a párommal.

Ami még zavart, hogy nincs sötétítő függöny a szobákban, tehát ha verőfényes napsütés van, az tök jó, csak forrósodik tőle a szoba, ill. nem tudsz pihenni, és a tv képernyőjét sem látod, ha esetleg megnéznél valami műsort :-))

De majd valami alternatív megoldást találunk a sötétítő függönyre - ha már szülésnél nincs annyi alternatív megoldás :DD

Én nagyon meg vagyok elégedve az ott dolgozókkal, a csecsemősök is nagyon kedvesek, tehát ez ellensúlyozza azt a néhány negatívumot, amivel azért találkoztunk, mert nem egészen problémamentes a terhesség és sokat járunk be.


A Telki klinika nem rossz, Sziklai dr-nál viszont véletlen se szülj. Én tőle jöttem el, de ez egy másik történet. Viszont ha jól tudom, a Telki sokkal drágább, mint a Maternity, és tegyük hozzá: a Maternity mellett ott egy egész klinikai tömb. Ne adj' Isten bármi van, adott a biztonság.

2012. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Ma voltam a Róbert Klinikán,és csupa pozítivat tudok mondani.

Nagyon rendes volt mindeki,találkoztam a sokak által ajánlott régi Kútvölgyis Zachár Erika szülésznővel,az orvosom pedig dr.Nega volt.Végtelenül alapos,kedes,jóindulatú orvosnak tűnt/ismertem meg,várakozás közben beszéltem egy kismamával,aki már a másodikat fogja ott szülni,nagyon sok mindent mesélt,javasolt.Itt rákérdeztem a szülésre,azt mondták rutinból nincs vágás,van kád is ami mindenképpen jó dolog számomra,illetve,hogy egy rendelőben készül a vizsgálat+uh,az sem volt rossz:)

Szépen felújított minden,abszolút színvonalasan meg van csinálva,Maternity lehet dizájnosabb,de ez nem igazán szempont:)


Telkibe holnap megyek,dr Varsányi Hajnalkához.Mindenképpen megnézem,bár nekünk kicsit messze lenne,és most,hogy voltam a Róbertben hozzáállásban,empátiában kizárt,hogy lekörözné,de megnézem:)

Majd elmesélem,hogy döntöttem,kicsit még kutakodik itt a neten:)

2012. jan. 16. 16:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!