Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az alábbi orvoskról/klinikáról...

Az alábbi orvoskról/klinikáról milyen a véleményetek tapasztalatotok? Dr Rigó Barbara és dr Vida Gábor (Kútvölgyi) /Dr. Páczai Anita (Jahn Ferenc) /dr Pop Andrea (Szent István) /dr. Bábinszki Ágota és dr Varsányi Hajnalka (Telki)?

Figyelt kérdés

Nézelődtem már interneten illetve körbekérdezősködtem és ők voltak szimpatikusak,őket ajánlották.Dr Pop Andreánál pár éve voltam egyszer,szimpi volt,illetve a tesóm Vida Gábornál szült,ennyi személyes tapasztalatom van velük kapcsolatban.


Köszönöm szépen a válaszokat!


2011. okt. 21. 12:17
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Dr Rose Magánklinikát nézted? Azt is sokan dicsérik.
2012. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Dr.Rose-ban egy orvos van,egy nap után el kell jönnöd,ráadásul árak tekintetében se semmi,szerintem 1,5 m ft körül lenne vagy még több terhességgondozás+szülés,az nagyon sok.


Intimissimibe,és H&M-ben is lehet kapni 1000ft körül ilyen szemletakarító ellenzőt(nem tudom mi a pontos neve),az esetleg jó lehet:)

2012. jan. 16. 21:43
 23/33 anonim ***** válasza:
És azzal nézzem a tv-t? :DDDD
2012. jan. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
ja igen,ez igaz,erre nem gondoltam,hát akkor kénytelen leszel odacsukni egy lepedőt az ablakohoz,mint a jó régi egyetemista-albérletes koromban csináltuk:):):)
2012. jan. 16. 23:34
 25/33 A kérdező kommentje:

Ma voltam a Telkiben,Varsányi dr.nőnél.

Kedves volt,szimpatikus,de nem őt választom,hanem Nega Doktornőt és a Róbert Klinikát.Ott olyan alaposak,figyelmesek voltak,hogy érztem,hogy ez lesz a mi helyünk:):)

2012. jan. 17. 19:37
 26/33 anonim ***** válasza:

Az anyukák mindig megérzik, hová kell menni :-)

Sok sikert a babához!

2012. jan. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Háát,meglátjuk.

Én nagyon bíztam a Kútvölgyiben is.

Még mindig "egyben"?:)

2012. jan. 17. 23:23
 28/33 anonim ***** válasza:
Péntekig kaptunk haladékot. Viszont a méhszáj még eléggé hátrafelé áll, remélhetőleg ha az oxitocintól beindulnak a fájások,akkor majd az előre húzza. Ha mégsem, akkor császár :( Egyelőre itt tartunk.
2012. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Szia!

Megszületett a pici?Láthatatlanban is gratulálok!Remélem minden rendben ment és jól vagytok:)

2012. febr. 3. 14:32
 30/33 anonim válasza:
én 3 éve szültem Rigó doktornőnél. Rengeteg munkája volt, nehezen lehetett elérni. Amikor szóvá tettem, hogy 220szor hívtam, akkor azt mondta, hogy sokba kerülne mindenkit visszahívni. Ezek után, ha bajom volt sms-t küldtem és ő megcsörgetett, amikor ráért. 8 hónapos terhesen orvost akartam váltani, mert úgy gondoltam, hogy nincs rám elég ideje, nem hív vissza, nem beszél a szülésről, érzéstelenítésről stb. Végül nem váltottam és nem bántam meg. Végig ott volt velem a szülés napján. Csak kisebb időkre ment el. A baba nem akart kijönni a végén, de nem érzékeltette velem, hogy gond van, észre sem vettem... Pár hónapja tudtam csak meg, hogy nem teljesen normális, ha 4 orvos áll a szülőágy mellett és az egyik nyomja, a másik húzza a gyereket. :) A fájdalomcsillapítót ő adta be, nagyon korrekt volt. Ekkor még a Baross utcában dolgozott, utána mentem hozzá magánrendelésre is és ott már sokkal több időt tudott rám szánni és jobban elmagyarázott mindent...
2012. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!