Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült már itt valaki Dr....

Szült már itt valaki Dr. Hamvas Ferencnél?

Figyelt kérdés
Ő a nőgyógyászom és pár év múlva szeretnénk babát. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, csak kíváncsi lennék, hogy szüléseknél milyen tapasztalatok vannak vele?
2011. okt. 21. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
2 hete szültem nála, nagyon elégedett vagyok. Türelmes volt, segítőkész és kedves. Szóval, minden rendben volt.
2011. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy szülésnél is ilyen pozitív a benyomás róla. Ha nem vagyok túl indiszkrét, mennyit fizettél a szülésért? Ő nem ellenzi az epidurális érzéstelenítést? Vagy a gáz mellett voksol esetleg? Beöntést kaptál? Gátmetszéssel, gátvédelemmel, vagy császárral szültél?

Bocsi a sok kérdésért, csak kíváncsi vagyok!:)

2011. okt. 24. 18:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Ő az Istvánban vezet szüléseket és ott nem adnak beöntést és nem is borotválnak. Hamvas doki ellenzi az epidurált, így azt sem kaptam. Másfajta érzéstelenítést adnak popsiba, de nekem már nem volt rá idő.

Gátmetszésem volt, mert szükséges volt, de nem feltétlenül vágnak. A doki nagyon ügyesen csinálta, mert semmit nem éreztem, csak utólag mondták, hogy vágni kellett. Varrásnál sem éreztem semmit, pedig majdnem 20 percig varrt össze (kívül-belül).

Szóval, nagyon ügyesen csinált mindent. A tarifával kapcsolatban kérdezz rá a dokinál, én is ezt tettem. (Nem szeretném így a neten közzétenni a tarifát.)

A doki Józsa Andrea szülésznővel dolgozik, ő is nagyon kedves és segítőkész volt velem.

2011. okt. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!