Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan tudom elérni hogy...

Hogyan tudom elérni hogy sokat keményedjen a hasam? Vagyis hogy táguljak?

Figyelt kérdés

Úgy tudom tágítja a méhszájat a keményedés is. Az első szülésemnél nagyon lassan, 1 nap alatt tágultam ki a fájásoktól 2 ujjnyira.. Jó lenne most már úgy bemenni hogy ez nem lesz probléma. Vasárnap már 10percenként keményedtem elég sokáig, azt reméltem fájás lesz belőle, de tegnap óta viszont semmi :( Lépcsőzés, séta minden nap van, ezen kívül mi okoz keményedést?

39+4 hetes kismama


2011. okt. 25. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Szedd le a függönyöket és tedd vissza.


De egyébként még van időd, még be se töltötted a 40.hetet. Majd ha jönnek a fájások, akkor úgyis elkezdesz tágulni is.


Nem értem, hova sietsz. A keményedés és a fájás teljesen más. Mármint szerintem simán a keményedéstől nem fogsz tágulni.

De lehet hogy tévedek.

2011. okt. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi az amitől nagyon el szoktál fáradni?

Mindenkinél más jön be.

Na, hát azt csináld ami fáraszt.


De, ha megengedsz egy megjegyzést, szerintem ez az egész felesleges, leterheled magadat és nem jó hogy nem a baba indítja el a folyamatokat hanem te.

És ne feledd,hogy nem egyformák aszülések, lehet hogy most az első fájás után szinte kipottyan a kisbabád, úgyhogy csak az első rosz élmény miatt főleg ne csinálj ilyet!


Könnyű szülést kívánok!

2011. okt. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állítólag az ablakpucolás bejön. Egy próbát megér, és még eredménye is van. :-)
2011. okt. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de túlságosan ne fáraszd le magad, kell az erő a szüléshez.
2011. okt. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi akkor nem siettetem. Azért ablakra ráfér egy kis pucolás :) Amúgy azt olvastam hogy e keményedés is tágít, a dokim is azért írt fel rengeteg magnéziumot, mert 22 hetes 1 ujjnyira kitágultam. Csak aztán azóta sem nyíltam tovább.
2011. okt. 25. 10:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem is mindenki a keményedéssel riogatott, mert a 19.héttől keményedtem nagyon sokszor.

Max dózis magnéziumot szedtem a 36.hétig és teljesen zárva voltam, amikor bementem 7-8 perces fájásokkal.A doki repesztett burkot is.

Mondták, hogy pihenjek, de nekem elég volt, hogy itthon voltam a 28.héttől.Szilveszter napján autót vezettem a hatalmas pocakommal este 10kor, negyed 12-kor vittek a kórházba, de akkor is tudtam volna még vezetni, mert volt időm hozzászokni a keményedésekhez :)

5 nappal hordtam túl a lányomat, aki január elsején reggel 8.25-kor született meg császármetszéssel.

Makk egészséges és már lassan 10 hónapos tündérke:)

2011. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!