Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jászberényi szülészetről...

Jászberényi szülészetről vélemények?

Figyelt kérdés

Januárra vagyok kiírva és kíváncsi lennék, hogy hogyan is zajlanak most a dolgok. (4 éve még a régi szárnyban szültem)

Miket kell bevinni? Hogyan zajlik a látogatás, a baba "bemutatása" stb.? Illetve kinél szültél?

Bármilyen hasznos infót, tapasztalatot előre is köszönök!


2011. nov. 3. 07:24
 1/2 anonim ***** válasza:

1 éve szültem Fehér doktornál és Szarvákné Edit szülésznőnél.Nagyon meg voltam elégedve!Főleg aszülésznővel.Ő aztán tényleg ott volt velem a kezdetektől a végéig.

A babákat tv-n keresztül mutatják.Nem sok mit lehet látni, de azért látható a baba pár percig.

Amiben szültem én vittem, tulajdonképpen 3 éve szültem az első gyerkőcöt az épület másik végében, de sok mi nem változott.Ha esetleg választasz szülésznőt (én csak ajánlani tudom)ő mindenben segíteni fog és jó hogy ott van veled.Egy férj nem olyan.

2011. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Más ?
2015. febr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!