Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S. Hasmenés, hányás,...

S. O. S. Hasmenés, hányás, hol szabályos, hol szabálytalan fájások? Ugye nem lesz belőle szülés még? 28 hetes vagyok!

Figyelt kérdés
Már 2 hete szenvedek rendszertelen fájásoktól, tegnap este 5 egymást követő 10 perces, majd 3 2 perces fájásom volt. Utána jött egy 25 perces és utána össze-vissza jöttek, de közben folyamatosan hánytam, hasmenésem volt... Mondta a védőnőm, hogy hívjam fel a dokimat, de én már késő este nem akartam zavarni, majd ma felhívom, de addig is szeretném, hogyha segítenétek nekem. Köszönöm a válaszaitokat előre is!!
2011. nov. 7. 09:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartad zavarni?! Hatalmas nagy butaság volt, telefonálj azonnal! Még nagyon korai !!!
2011. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Irany a doki! Lehet, hogy csak a belmozgastol faj a hasad, de nem art ha megnez. Meg nagyon korai lenne a szules, ezert ne vard meg, mig nagyobb gond lesz!
2011. nov. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem akartam, mert tudom, hogy le kellett volna mennünk a kórházba, ami tőlünk 100km-re van és a férjem nem kapott volna mára szabadságot, és nem akartam, hogy éjjel egyedül jöjjön haza, nehogy baja legyen. Nemsokára felhívom az orvost!

Köszönöm mindenkinek!

2011. nov. 7. 10:09
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon okos vagy! Így meg esetleg megszülsz 28 hétre, és a babád örök életre beteg lehet. Mi a fene baja lehetett volna férjednek? Normális vagy? Ébredj fel, egy baba van a pocakodban, akiért felelős vagy!
2011. nov. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Zárt a méhszájam, ezért nem rohantunk. Egyébként igen normális vagyok, ma el fogunk menni a dokihoz..
2011. nov. 7. 10:50
 6/16 anonim ***** válasza:
Beszéltél az orvossal??
2011. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

nekem a tök zárt méhszájam 1,5 óra alatt nyílt ki úgy, hogy csak nézett a doki is!


ha ez a kicsi a 28. hétre születik meg akkor lehet, hogy életre szóló károsodása lesz. a férjed meg felnőtt. ő tud magára vigyázni, de a baba teljes mértékben tőled függ.


én az tuti, hogy ha kellene akkor szomszéddal, taxival, mentővel...de mennék

2011. nov. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A szülés bármikor beindulhat, ha zárt a méhszájad az azt a pillanatot jelenti, hogy éppen akkor zárt. az, hogy mi lesz 3 perc múlva a doki sem tudja.
2011. nov. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele igen. Azt mondta, hogy menjünk le, ő odaszól majd a kórháznak, hogy megyünk, csak szóljak neki, holnap meg megnéz, addig pedig az ügyeletes doki ellát..

Köszönöm mindenkinek!

2011. nov. 7. 12:36
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 25 perces fájásaim volta 31 hetesen, de énmagasról lesz@rtamm hogy kit zavarok!A 3. ilyen után rohantunk a kórházba, közben meg hívtam a dokim!Péntek este volt!Azt mondták,ha csak 1 órát várunk, már visszafordíthatatlan és még aznap megszülök :(

De infúzióval reggelre megállt a folyamat!Addig teljesen zárt voltam!

Akkor viszont elment a nyákdugóm, elvékonyodott felpuhult a méhnyak, és 2 ujjynira kiníltam...Szóval minden furcsával inkább inkább zaklatom a dokim,mintsemhogy baba legyen hamar!


Végül a lányom 39+4-re született egészségesen...



De pont a Te heyledben zaklattam volna a dokit, de lehet még a hívás nélül is a kórházba vittettem volna magam,mert ilyen messze van!


De remélem minden rendben lesz Veletek, és időre születik majd egészséges kisbabád!


23 hós kislány és 13 hetes pocakbabi anyuja

2011. nov. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!