Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imre kórházban jó orvos?

Beus82 kérdése:

Szent Imre kórházban jó orvos?

Figyelt kérdés
33h kismama vagyok a Szt.Imrében szeretnék szülni de nem tudom kit válasszak,tudnátok segíteni?
2011. nov. 14. 20:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

szomrú! sajnálom, hogy így jártál!

pedig a fiáról jó tapasztalatokat hallottam, kár hogy nem nála szültél.

2011. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 csucsuka 1 válasza:
Hidd el a fiáról is tudnék mesélni,de szerintem elég ha annyit irok,8 hónapos elmúltam amikor elkezdtem orvost keresni helyette.....
2011. dec. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
És te kérdező, kit választottál végül?
2011. dec. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Egyértelmű, hogy Raft Miklós a jó választás!!!!
2012. ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Ma voltunk Raft dokinál magánban,nagyon rendes volt,csak sajnos ő már újra a Margit kórházban dolgozik.
2014. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Ez mar egy regi kerdes, de nekem most lett aktualis - a kit ne kategoriaban. En Barna Istvanhoz jartam. Ha rutin dolgokrol van szo, nagy nyugalommal kezeli, irtozatosan keveset mond, csak amit o gondol, de az nyilvan nem eleg, ha valaki ketelyek kozt szenved. Internetrol ill. masoktol erdeklodtem inkabb, ami szinten nem idealis. Aztan mikor megtortent a baj, szinten csak a nagy nyugalmaval hajtogatta, h remenytelen, fogjam fel!!!! Odament edesanyamhoz, h neki is a kepebe vagja, h marpedig itt nincs mit tenni, miert nem fogjuk fel! Aztan megkaptam a "mindennapos dolog, a kovetkezore kell koncentralni" kozhelyet. Dr Krasznai mondta el nekem 2 nappal kesobb a diagnozist a vizit soran - ot meg elotte sosem lattam, megis tisztessegesen beszelt velem. A ket Barnat soha eletemben nem szeretnem latni! En ennyit tudok hozzatenni.
2016. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%

Én Dr. Kocsis Évát csak ajánlani tudom. 2 kislányom nála született (2005,2009) és úgy néz ki, hogy a 3. gyerekem is ott nála fog (2018).

Megértő, biztos a dolgában és nyugalmat áraszt...

És nem túl éhes, ha értitek mire gondolok....

2017. szept. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 NoMióma válasza:
dr. Bencsik András! Zseniális.
2018. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!