Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki januar 20-ikan kell szuljon? Hogy telnek a napjaitok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Én január 20-ra vagyok kiirva :)

Nekem mostanában tanulással, pihenéssel és a babaszoba felújitásával telnek a napjaim. Jövőhéten vizsgázok, addigra talán kész lesz a babaszoba is és utána jöhet a mosás, vasalás. Már nagyon várom, hogy elkezdhessem. De persze, csak mindent szép lassan tudok csinálni, ugyan is 1100-as a méhszájam és jóslóim is vannak. Remélem nem indul meg hamarabb a szülés mint kellene...

Te hogy vagy? Hol fogsz szülni?

2011. nov. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

én is pontosan január 20.-ra vagyok kiírva, bár a dokim szerint, valószínüleg előbb meg lesz a babám, de ki tudja.

Én már nehezen viselem, hatalmas a pocakom és folyton fáj valamim. Hajat mosni alig bírok, a derekam majd leszakad, nagyon nehéz. Ezeket az első babámnál az utolsó 2 hétben éreztem. Ő 38 hetesen született és kisfiú, 3 éves.

Most kislányunk lesz.

A II. Nőin fogok szülni most is Bp.-en.

Már nagyon várom, remélem a december hamar elmegy, aztán már tényleg visszaszámlálás.:)

2011. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
En romaniabol irok,en itt fogok szulni,kisfiunk lesz,elso baba,itt nem mondjak h hanyas a mehszaj,nem tudom mit jelent,engem csak ultrahahngal vizsgaltak,kulso ultrahangal.Nekem is faj mostanaban mindenem,a gerincem,meg a medencecsontom faj a legjobban.Nevet meg nem adtunk neki,mert meg nem talaltuk meg a megfelelot,alig varom mar h a karomban tarthassam a gyermekemet,mar nagyon kivancsi vagyok hogy fog kinezni,ki lakik a pociban.Voltunk 4d ultrahangon,21 hetes voltam.Meseljetek ti is ha van kedvetek.
2011. nov. 24. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!