Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi az a fájásgyengeség?

Mi az a fájásgyengeség?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szülés megindul, de nem jönnek az elvárásnak megfelelő fájások. Ebbe az is beletartozik hogy kínzó fájásokat élsz át, de mégsem viszik ezek előre a tágulást.
2012. jan. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól fogalmazott az előző válaszoló. Nekem pont az volt,h. Már a falat kapartam de olyan lassan tágultam,h.16 óra kellett hozzá. A végén meg császár lett mert a tolók sem jöttek. Extra szerencsétlen vagyok.
2012. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ..én fájásgyenge voltam a doki és a gép szerint is, nem éreztem semmit a gépen a grafikon meg nagyon erős fájásokat jelzett:) vajúdás 12 óra és ennek a nagy részét végig aludtam, az utolsó fél órában éreztem csak erős mensis fájásokat addig nem pedig oxitocint is kaptam folyamatosan infúzióba.
2012. jan. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nagyon erős fájásaim voltak,de nem rendszereződtek,és nem tágultam.12.5 óra kínlódás,és 2 zacskó oxytocin infúzió után született meg a lányom.a zárómra másodlagos fájásgyengeség lett írva.
2012. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
brutál fájások voltak, mind a 2 szülésemnél, elsőnél 16 órát, másiknál 22 órát vajjúdtam, tripla adag oxitocinnal, de alig tágultam, végül mindkettőt sikerült megszülni természetesen, de a leleten is rajta van, hogy másodlagos ill. harmadlagos fájásgyengeség.
2012. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!