Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tolófájásoknál még dönthetnek...

Tolófájásoknál még dönthetnek császár mellett?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert ha császárra készülnek, de úgy beindulnak az események, h már a kitolás jön, akkor még lesz császár, vagy megkockáztatják a sima szülést?
2012. márc. 6. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szükség van rá, igen. Barátnőmnél már látszott a baba feje, azt mondták még 2 fájás és kint a baba, de sajnos úgy mozdult a kicsi hogy a fejét megemelte, így vinni kellett császárra. Ez a nagy babáknál előfordul, az én fiam is azért született császárral, mert megemelte a fejét. Annyi hogy mi nem jutottunk el a tolófájásokig.
2012. márc. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2012. márc. 6. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:
TE nem dönthetsz. Az orvos dönt az alapján,hogy veszélyben van-e a baba vagy nincs.
2012. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm járt úgy, hogy 2 órája jöttek a tolófájások, de nem nyomhatott, mert rosszul tartotta a baba a fejét, de nem is császározhatták azonnal, mert az anesztes doki épp egy másik műtőben volt. A doki dönt minden féle képpen, bármikor mondhatja, hogy azonnali császár, lényegtelen, hogy éppen tolófájások vannak.
2012. márc. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta, hogy nincs olyan szakasza a szülésnek amikor ne lehetne azonnal császár. Én császár után készülök hüvelyire, de mondta, hogy végig nagyon résen kell lenni, és ne ijedjek meg, ha azt mondja, hogy most megyünk, mert akkor nincs kérdés, és magyarázat, akkor menni kell, és mindegy melyik szakasz, mert mindenhol lehet gond.
2012. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kórházban az egyik csajt akkor vitték császárra, amikor már kitolási szakban volt. Az indokot nem tudom miért császározták, de az lett végül.
2012. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kicsit off: 15:57-es már szülés előtt is vagy egyébként?
2012. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a sok válaszért!

az első szülésem császár és most töltöm a 38 hetet és simát szeretnék, de azért félek is. ezért kérdeztem. remélem sikerül simán :)

ja és persze nem én döntök :)

2012. márc. 8. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!