Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kórházban (ha lenne lehetőség...

Kórházban (ha lenne lehetőség rá) mennétek külön szobába?

Figyelt kérdés

3 hét múlva szülök. Van már egy 2 éves lányunk, amikor Vele kórházban voltam - 7 napot - nem kértem külön szobát. Császáros voltam, így 3 ágyasba tettek. 3,5 és 6 ágyas szobák vannak. A baj az, hogy közös a fürdőszoba... Azaz hiába voltam 3 ágyasban, a szemközti 6 ágyassal együtt használtuk a zuhanyzót, wc-t. Persze alap a papucsban zuhanyozás és a wc ülőkére rakott papír, de akkor is elég kellemetlen volt :(

Most elgondolkoztam a külön szobán. Van egy 2 ágyas, külön fürdővel, külön hűtő és tévé (bár ez utóbbi nem fontos, úgysincs idő tévézni), 2200 Ft/nap. Megint császáros leszek, ráadásul autoimmun beteg is lettem, jön hozzám majd neurológus is vizsgálni emiatt szülés előtt-után. És mivel immunbeteg vagyok, le van gyengülve az immunrendszerem, könnyebben elkapok bármilyen fertőzést pl a közös fürdőnél.

Nem tudom mit csináljak. 7 napra a szoba ára 15.400 Ft, ki bírnánk fizetni. De azt sem szeretném, ha a többi kismama és/vagy a nővérek azt gondolnák, hogy magasan hordom az orrom, mert ez nincs így.

Az 1 ágyason nem gondolkoztam, az 2500 Ft/nap, de ott nincs senki akihez szólni tudna az ember.

Mit tanácsoltok?


2012. ápr. 29. 10:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is immun beteg vagyok és külön szobát kértem. Nem éri meg a rizikó. Szintén császárral szültem én csak 4 napot voltam bent és emlékeim szerint olyan 13000 körül fizettünk a távozáskor. Külön hűtő, külön tv és zuhany. Akkor fogadhattam látogatót amikor akartam. Én nem bántam meg és ha megint babás leszek tuti ezt választom.
2012. ápr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha ilyen gondom lenne tuti fizetnék a külön szobáért.De én is a 2 ágyast választanám,mert nem szeretek egyedül lenni.
2012. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én szeretek beszélgetni,szeretem a társaságot,így örültem,hogy többen voltunk,viszont simán mennék egy ágyasba mert az egyik szobatársam borzasztóan horkolt,és senki nem tudott tőle aludni.
2012. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a kétágyas "külön szoba" is jobb, mint a többágyas, így ha tehetném, mindenképp azt választanám. A Te esetedben főleg. És melyik kórházban szülsz? Jó egészséget!
2012. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!