Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után mikor múlik el a...

Császár után mikor múlik el a vérzés?

Figyelt kérdés

Lassan 6 hete, hogy szültem, és még mindig vérezgetek. Sosem volt nagyon erős, sima tisztasági betét elég, de már unom. Tegnaptól viszont mintha fájdogálna is a pocakom, mint vmi nagyon gyenge menstruációnál.

Hozzátartozik, hogy miután kiengedtek a kórházból, nemigen tudtam a "kötelező" 1 hetet pihenni, mivel a babu kórházba került és én láttam el, ált hasizomból mozogva (a kórház nemigen volt komfortos). Vajon ez hátráltathatta a sebgyógyulást?


2012. jún. 7. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én majdnem 8 hétig véreztem. Én se nagyon tudtam pihenni szülés után, mert nem volt segítségem, de a sebem szépen gyógyult szerencsére.
2012. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 3 hétig véreztem a 4. héten pedig megjött a mezeszem,és azóta is van minden hónapban pedig szoptatok.
2012. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam pihenni sajnos, de másfél hét után hála Istennek elmúlt a vérzés. Mindenki más, van, aki sokáig vérezget még szülés után.
2012. jún. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jún. 7. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első császár után 5 hétig vérezgettem, a másodikkal 6 hétig.Ez még mind semmi.Barnázgatás, apróbb vérezgetés az utolsónál majdnem 3 hónapig eltartott.Naaaagyon untam már.
2012. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Annak örülök, hogy ez nem rendellenes, de tényleg múlhatna már.
2012. jún. 9. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kb. két hétig véreztem, majd ugyanannyi ideig erősebb sárgás folyásom volt.
2012. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!