Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés előtti napokban mit...

A szülés előtti napokban mit érezni? Ma egésznap lehangolt vagyok, sokat mocorog a baba.. a 36. hetet már be tőltöttem, hány napom lehet még hátra?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 29. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mért gondolod, hogy csak néhány nap lehet már csak hátra?
2008. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akar tul is hordhatod a babadat, ilyenkor a hormonok tombolnak, attol lehetsz lehangolt, de akar a szulest is jelentheti. Minden terhesseg mas.
2008. ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

a baba elvileg a szülés előtti időben nem mocorog olyan aktívan sőt nekem semmi jele nem volt egyszercsak elkezdődtek a 10 perces fályások mind a két kislányomnál aztán mentünk szülni ne aggódj minden megy a maga utján

mi 4 perces fályásokkal indultunk el a választott kórháznkba ami 60 km-re van tőlünk, másodszorra pedig 2 percesekkel igaz hogy akkor csak fél órát voltunk a szülőszobán de akkor is átértünk

úgyhogy ne aggódj nyugi majd eljön az ideje

ja és mind a kettővel ráhúztm 6 napot holott én is úgy gondoltam hogy előbb meglezsnek aztán....

2008. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem szülés elött 3-4 nappal nagyon feldagadt az arcom.A számról nem is beszélve.Elötte meg már 3 hónappal vizesedtem.A babámat 5 nappal túlhordtam.A hasad leereszkedett ma´r???Nekem szülés elött 4 héttel.

szerintem van még idöd.nekem a babám egész idö alatt mocorgott,talán me´g jobban is a szülés elött.Sokszor olyan aktív volt,hogy még feküdni sem bírtam.

2008. ápr. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!