Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabányai Szent Borbála...

Adrika kérdése:

Tatabányai Szent Borbála Kórházba ha kiírt időpont után befektetnek, mire számítsak? 4 napom van kiírásig, dokim azt mondta, ha a héten nem szülök, hétfőn be kell feküdnöm. Gondolom indítani fognak, ott hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Csütörtökön voltam a dokimnál,már akkor szűk 2 ujjnyira nyitva voltam.Burokrepesztés,oxy?Vajon mi lesz?Tapasztalatok?
2012. júl. 17. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:

A 41. Hétig csak napi két NST, meg megvizsgál a főorvos is. Aztán utána oxitocinos terhelés vizsgálat. Vagyis be kötik, aztán vagy lesz valami, vagy nem.

Mondjuk ha ennyire nyitva vagy, akkor lehet, hogy egyből burkot repesztenek. De ha minden rendben van, akkor várnak akár a 42. Hétig is. A főorvos nem kapkod, csak akkor indít, ha indokolt. Bár fogadott dokinál lehet, hogy lehet alkudozni kicsit. :)

Ki a dokid amúgy?

2012. júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Komáromi vagyok,Ördög doktorhoz járok.

Harmadik baba,első kettőt itt szültem Komáromban,de mivel megszüntették a szülészetet,Tatabányára kell menni és nem tudom,mire számítsak.

Úgy tudom,nagyon zsúfolt lett így a szülészet Tb-n,ebből gondoltam,hogy nem fognak sokáig kerülgetni.

2012. júl. 17. 15:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerem, kedves ember. Mint dokit nem ismerem mondjuk, de tényleg nagyon rendes.

Én tavaly szültem Tatabányán, akkor nem volt zsúfoltság. De most sokan Győrbe mennek, legalábbis komáromi barátnőm oda jár, magán dokihoz. Szülni is ott fog.

2012. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen,de Győrbe csak úgy lehet menni szülni,ha ottani fogadott orvosa van vkinek,vagy ha ott jön rá a szülés.

Nálam sajnos ez kilőve,mert a dokim azt mondta,meg ne próbáljunk autóval elindulni a kórházba,mivel az előző 2 szülésem is gyors volt(3,5 meg 2,5 óra)hátha nem érnénk be autóval,mindenképp mentőt kell hívjunk,ha beindulna.

A mentő meg Tb-ra fog vinni,mivel oda tartozunk.

2012. júl. 17. 16:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát igaz, 3. gyereknél valószínűleg sürget az idő. :)

Minden jót kívánok neked, gyors, könnyű szülést!

2012. júl. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Már épp meg akartam kérdezni, hogy Adri vagy-e, aztán megláttam felül a neved! Én meg Vica szintén Komáromból.

Hát, hogy mire számíts, nem tudom, de remélem minden rendben lesz és vigyázni fognak Rád! Sok sikert!

Remélem FB-on láthatjuk majd a Bébikét! :-)

2012. júl. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:) Köszi a válaszokat!

Vica!Mindenképp látni fogod majd-csak bújjon elő végre!

:)

2012. júl. 18. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!