Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szulni fogok hamarosan?

Neraida kérdése:

Szulni fogok hamarosan?

Figyelt kérdés
jjel egy ora ota fent vagyok, hasogat a derekam szinte az egesz hatam, kisebb gorcseim vannak nem rendszeresek. Neha szuro fajdalmat erzek a mehem alatt. Megy a hasam. es amikor a wc-n ulok hallom hogyan pukkan neha a hasam. a babam megsem all...nagyon feszkelodik...es ma estefele kb 7 orakor volt a betetemen egy kisebb barnas folyas..de annyira keves hogy nemszenteltem neki figyelmet, fajasaim akkor meg nemvoltak es folyas sincs azota!! Varhatom hogy ez mar az lesz az? hamarosan szulhetek?

2012. aug. 5. 02:46
 1/7 (L) Bella (L) ***** válasza:

Hát nekem azt mondta a doki, hogy két dolgot kell figyelni. 1. elfolyik a magzatvíz

2. 7-8 percenként fájások (ebből is legalább 10-12-t megvárni, hogy tényleg arról van-e szó, bár szerinte félreérthetetlen a szülési fájás:)

2012. aug. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Haaaat... Nekem 1 hete ez van. Es meg kemenyedek is 10 percenkent,de nincs baba :( es a nyakdugom is elment 37+5 hetesen. De remelem nalad maskepp lesz;) 39+2 hkm
2012. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet vaklárma volt, mert azota se semmi..gorcsolgetek de ennyi..Azért vagyok ilyen bizonytalan, mert anyukam es a negynéném sem éreztek semmit, ezert remelem en tudni fogom..ok majden otthon szultek mert semmi elo se uto fajdalmaik nem voltak, es nagyon hamar is, kis idon belul lett meg a lanyuk :)alig 2-3 oraig tartott...es ebben az is benne volt hogy meg elertek a korhazig elotte pedig meg varosban voltak, vagy takaritottak semmi jeluk nem volt hogy szulnek eppen :) a nagynenem ekkor a 39. hetben volt, anyum a 40.-ben. én most vagyok a 40.-ben..es mar most tobb fajdalmam van mint amik nekik voltak szuleskor :)
2012. aug. 5. 12:43
 4/7 (L) Bella (L) ***** válasza:

Én is már vagy két hete mindig azt hiszem, hogy eljött az idő, de mindig megnyugtatnak, hogy a szülési fájás egyértelmű lesz:)

Nem gondoltam volna egy hónappal ezelőtt, hogy ennyire tűkön ülve fogom várni a jeleket:)Néha már azt gondolom, hogy örökre terhes maradok:D

2012. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D Pont ezt mondtam én is a páromnak, hogy lehet orokre terhes maradok :D, mert ugy nez ki a kislanyom jol erzi magat odabent :)Mi is annyira várjuk ot! De hat a korhazban mondtak amig jol vagyunk, a vernyomasom is jo...addig oruljek. Mas anyukaknak sajnos komalyabb bajuk is van :( mi meg csak szenvedunka hosegtol es a turelmetlensegtol :)Lassan csak megszulunk :) hisz az ideje eljott :)Szoritok neked, legyen minel hamarebb a kezedben egeszsegesen :)
2012. aug. 5. 18:27
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam az orvosnal..azt mondta minden rendben, ezen a heten nemszulok meg..jovo heten fektet be a korhazba..:)ez is valami..megnezett a kepernyon mutatta hogy elkezdtem nyilni egy kicsit, de hogy az annyira keves hogy egy darabig meg nemszulok..ez igy igaz lehet?
2012. aug. 6. 11:51
 7/7 (L) Bella (L) ***** válasza:

Nekem 08.10-én megszületett a kislányom. 6 és fél óra alatt túl voltam az egészen, azóta pedig nagyon boldogok vagyunk. Ami azt illeti tényleg eléggé félreérthetetlenek voltak a fájások...főleg hogy én két percesekkel kezdtem...

Te?Gondolom már megvan a pici:)

2012. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!