Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 4 percenként keményedik a...

4 percenként keményedik a hasam, nem fáj, csak kellemetlen, érdemes elindulni? 39 hkm

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 02:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen rendszeres, mindenképp. Lehet, hogy nem is fogsz fájásokat érezni. Könnyű szülést, egészséges babát!
2012. aug. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Huha, mar azóta lehet, meg is szültél :)
2012. aug. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, végül itthon maradtunk, köszönöm hogy írtatok.
2012. aug. 20. 10:07
 4/8 A kérdező kommentje:
De ahogy nézem, ugyanúgy keményedek, ezen a héten lesz az NST vizsgálat is. Nem tudom hogy mit csináljak, valahogy nem ilyen szülés beindulásra számítottam. :/
2012. aug. 20. 10:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Bemenni nem árt,legfeljebb hazaküldenek... Mivel elég rendszeresek,így én mennék!

Volt itt egy kérdés,ahol az egyik válaszadó fájdalom nélkül,csak keménykedve "vajúdott".

Az én első szülésemnél nagyon enyhe mensis görcsöcskék voltak. Alig éreztem,csak zavartak,amik egyre sűrűbben jöttek. A mentőben nem éreztem semmit (kb fél óra az út),de amint felértünk,már jöttek is a tolók!


Könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3lányos,15hkm

2012. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál...hát nem tudom, lehet hogy tényleg be kéne menni
2012. aug. 20. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz, max.volt egy utatok, de inkább jobb, ha orvos is megnyugtat! Könnyű szülést kívánok!
2012. aug. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi újság veled? Én volta a 2. válaszoló.


Nekem a 2. babával így volt. (első indított volt, ott burkot repesztettek, mert nyitva voltam úgy 4 centire, hogy SEMMIT sem éreztem).

Kellemetlen érzés volt, nem fájt. Majd egyszercsak 5 percesek lettek, elindultunk a kórházba (45 perces út), és már majdnem tolókkal értem be a szülőszobába.


ÍRj majd, mi van Veletek!

Könnyű, gyors szülést!

2012. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!