Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnapra vagyok kiirva,...

Holnapra vagyok kiirva, mennyi esély van rá hogy meg is lesz? Tegnap óta megállás nélkül keményedik a hasam, érzem hogy nyom lefele és nagyon enyhe mensi szerű görcsöm van (állandó)

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehéz lenne megsaccolni. Lehet hogy ma megszülsz, és lehet, hogy egy hét múlva. (Ha megvárják...)

Állítólag a babák 5%-a születik a kiírt napon.:o)


Szép szülést Neked!

2012. szept. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ma este érkezik a hidegfront,bízni kell benne =)

Nagyon szorítok Neked,könnyű szülést =)

38hkm

2012. szept. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. szept. 19. 11:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Ki tudja? Én is napok óta ezt érzem,néha olyan görcsöm van,hogy össze tudnék rogyni,2 napja megy a hasam, (előtte meg az Istenért nem sikerült napokig) hányingerem van,furcsa a közérzetem és még sorolhatnám.. Mégsem akar kibújni a kissrác,úgy tűnik :( aztán bármi lehet! Lehet ma este megszülünk,lehet holnap,lehet jövő héten. Amúgy én meg vasárnapra vagyok kiírva. Kitartás mindenkinek és könnyű szülést!:)
2012. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!