Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Betöltött 40. hét és a kiírás...

Betöltött 40. hét és a kiírás ellenére semmi jele a szülésnek. Ez normális? Megírnátok, hogy más is volt-e így? Hogyan indult meg mégis a szülés és mikor?

Figyelt kérdés

#Nap #szülés jele #terhesség 40. hét
2012. szept. 21. 16:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a 40. hét betöltése után minden nap jártam NSt-re, de még semmi jele nem volt, hogy szülni fogok. Úgy volt, hogy 40+5 napra befektetnek és másnap indítanak oxival, de szerencsénkre 40+3 napon éjjel fél 3-kor elkezdődtek a fájások, egyből 8 percesek, 10 körül elfolyt a magzatvíz, amiben mekóniumot találtak, babám belekakilt, nagyon megijedtem, de szerencsére nem lett semmi baj, délután 3 óra 10 perckor született meg a kislányom. Hétfőn lesz 7 hetes. Kitartást és könnyű szülést
2012. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én 40+1 a dokim burkot repesztett és így megindultak a fájások 2 óra alatt született meg a fiam.
2012. szept. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!