Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben hol jobb szülni a...

Debrecenben hol jobb szülni a Kenézyben vagy a Klinikán?

Figyelt kérdés
tapasztalatok pro és kontra?
2012. okt. 31. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Én a Kenézyben szültem. Azért választottam azt anno, mert az az ország egyik legfejlettebb kórháza. Aztán elkezdtem járni terhesen a vizsgálatokra oda. Minden rendben volt, kedves volt minden ügyeletes doki (nem volt fogadott orvosom), szakszerűen és alaposan elláttak. Aztán szültem szintén ügyeletesnél, egy rossz szavam nem lehet senkire, sem az ügyeletes szülésznőre, sem az ügyeletes dokira, a tisztaságra, a komfortra, a csecsemősökre, az ellátásra, maximálisan anya és bababarát a kórház is és a teljes személyzet is.

Mikor még gondolkodtam hol szüljek, akkor hallottam egyik ismerősömtől, hogy ő a Klinikán szült előtte nem sokkal, és sorolta, hogy milyen sz@r dolgokkal találkozott. A kórházat is és a személyzetet is csak kritizálni tudta, azt mondta nagyon nem ajánlja.

2012. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Barátnőim,akik a klinikán szültek,kivétel nélkül ki voltak akadva...úgy általában mindenre és csak rosszat hallottam róla.A Kenézy-t viszont nagyon dicsérik:felszereltségében,a körülmények miatt,orvosilag,szakmailag,minden szempontból.Egyértelműen a Kenézy a jobb!
2012. okt. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

igen..

csakhogy ha a babának valami baja van, őt átviszik a klinikára az újszülött intenzívre,mivel a kenézybe nincs ilyen korszerű felszereltség..

te meg szépen ott maradsz, pár nap múlva mehetsz át a babádhoz.

a klinikán legalább veled lehet a babád nem viszik el, nem tömik cukros vízzel és éjjel nem viszik el,.

2012. okt. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Kedves utolsó!Valóban így van, de azt is említsd akkor meg,hogy gyakorlatilag fel is fordulhatsz a gyerekeddel,mert a kutyát nem érdekli mi van veletek.Ha meg VÉLETLENÜL lennél olyan vakmerő és "ostoba",hogy kérsz segítséget,kérdezel a csecsemősöktől,akkor flegmán,félvállról válaszolnak.HA válaszolnak.Mert mindenki úgy születik,hogy zsigerből tudja mit kell csinálni egy pár órás csecsemővel(szoptatás,tisztába tétel,stb.)Ez első babánál roppant "jól" tud esni szerencsétlen kétségbeesett anyukáknak.

És azért azt is tegyük hozzá,hogy lényegében azért lehet a mamával a baba,mert derogál a csecsemősöknek foglalkozni a picikkel.

Hát ennyit a klinikáról!

2012. okt. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Én a klinikán szültem de megbántam.. Szörnyűek a csecsemősök, valóban flegmák.. Első babás anyukaként ha segítséget kértem jó mindjárt jövünk.. na azóta is jönnek!!
2012. nov. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a Kenézyben szültem,fogadott doki nélkül,első baba.Az ügyeletes doki,a csecsemősök,a higiénia,a kórtermek,még a takarítók is nálam 10- ből 10 pont.Az egyik ismerősömnél ugyanez a vélemény a Klinikáról.De volt aki a Klinikán kezdte a terhességet,és a végén túl az uh-okon,vizsgálatokon..stb. inkább nem ott szült mivel minden alkalommal bunkók voltak vele,de utólag nem bánta meg,hogy nem a Klinikát választotta.Engem is mütöttek már ott,nem volt semmi panaszom senkire,de valamiért nem akartam ott szülni.Én is jól döntöttem.A Klinikán megjegyezték ,hogy mióta felújították több pozitív visszajelzés van mint előtte.Kinek melyik,nekem ez másnak az.Na jó befejezem,bocsi ha hosszú voltam.
2012. nov. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!