Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után hüvelyi szülés...

Császár után hüvelyi szülés esetén?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének, császármetszés után hüvelyi szülés esetén mennyire éreztétek (fájt) a heg vajúdás a kitolás szakaszában. S érdemes lenne e homeópátiás bogyókat szednem, hogy gyorsabban táguljak, gyorsabban lefolyna e a szülés ennek segítségére, mi a tapasztalatotok.(előző szülésem alkalmában a kitolási szakaszig jutottam el, s császárra végződött, mert a fájásokra belasúlt a fiam szívverése)
2012. nov. 7. 10:57
 1/1 Tóth Bernadett2 ***** válasza:

Szia! Én nem szedtem homeos bogyót, de ártani nem árthat. 16 órát vajúdtam, kitágultam rendesen. A hegemet nem éreztem mert EDÁ-t kaptam (Mo-n nem lehet kérni ilyenkor állítólag de én külföldön szültem) és a tolófájások is sima fájásnak tűntek nekem, nem fájt a kitolás. Egy fél centit repedtem, de 2 hét alatt begyógyult, már semmi bajom. 21 hónap van a fiaim között.

Sok sikert!

22 hós és 1 hós fiúk anyukája

2012. nov. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!