Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után mit tehetek...

Császár után mit tehetek annak érdekében, hogy sima szülés lehessen a következő?

Figyelt kérdés
Szültem már hüvelyi úton is egyébként.
2012. nov. 6. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs extra teendő. Az első harántfekvés miatt császi volt, a második hüvelyi. Nem volt gond.
2012. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mennyi idő telt el a két szülés között? Ilyesmire gondoltam, hogy kis torna, erőnlét, esetleg hasizom erősítés?
2012. nov. 6. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó, ha eltelik két év a két szülés között.

Meg keress egy olyan dokit, aki társ ebben, sok doki inkább biztonságból császároz másodjára.

2012. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi is 2 év különbséget szeretnénk, orvos... ezen még gondolkozom, eddig a fogadottal megjártam, nem tudom, hogy most válasszak mást? :/
2012. nov. 6. 14:46
 5/6 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! 21 hó különbséggel szültem, nem tettem érte semmit a szülés előtt. Közben viszont minden fájás közben arra gondoltam hogy gyorsan tágulok és mindjárt megszületik a fiam. :) A másik fiam miatt nagyon nem akartam császárt.
2012. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Találtam egy ilyen oldalt:


[link]


Hátha valakinek segít :)

2012. nov. 7. 05:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!